Jeden z koaličných partnerov neustále spochybňuje opatrenia, je to ako cez kopirák, tvrdí Matovič

1

19.11.2021 Podľa ministra financií Igora Matoviča sa Slovensko nachádza v tej istej situácii ako pred rokom, keď jeden z koaličných partnerov neustále spochybňoval protipandemické opatrenia. Bývalý premiér to uviedol pred štvrtkovým rokovaním vlády. Na ňom sa majú prijať nové, prísnejšie opatrenia na nasledujúce tri týždne.
Viac o téme: Koronavírus
„Pre mňa osobne je to ako cez kopirák, v porovnaní s tým, čo sa dialo pred rokom,” vyhlásil Matovič. Podľa neho však na takéto konanie doplatilo mnoho ľudí svojimi životmi a zdravím. Preto pevne verí, že sa kolegovia poučili a vo štvrtok príjmu zodpovedné opatrenia.

„Vieme, čo to spôsobilo, keď jeden koaličný partner od začiatku spochybňoval protipandemicke opatrenia,” zdôraznil s tým, že tieto pochybnosti sa preniesli aj na ľudí.

Zmeny preto podľa ministra financií musia byť prijaté konsenzuálne. „Aby sa SaSka opäť nepostavila a nekritizovala opatrenia vlastnej vlády,” uzavrel.

Viac k témam: Koronavírus, Pandémia, Pandemické opatrenia, sprísnenie opatrení
Zdroj: Webnoviny.sk – Jeden z koaličných partnerov neustále spochybňuje opatrenia, je to ako cez kopirák, tvrdí Matovič © SITA Všetky práva vyhradené.

1 komentár

  1. Situácia sa zopakuje ako minulý rok a nezodpovedný Sulík asi pôjde hroby kopať? S Matovičom treba súhlasiť, lebo kovid roznášajú aj očko aj neočkovaní. Najviac ohrození sú seniori a ľudia s viacerými chorobami.Zemanová zo SaS to vyriešila, aj tak nie sú ekonomicky činní, aspoň ušetria na dôchodkoch.Pýtam sa, to nebolo trestným činom takýto chorý výrok?Hotová tautológia chudery postaršej poslankyne!🤯

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu