streda, 20 októbra, 2021
13.2 C
Bratislava
ÚvodSprávyJanssen Slovensko má novú riaditeľku

Janssen Slovensko má novú riaditeľku

18.9.2021 Spoločnosť Janssen Slovensko má od 1. septembra novú riaditeľku. Je ňou Júlia Dvorszki, ktorá predtým viedla Centrum integrovanej hematológie pre Janssen v krajinách strednej  Európy a pobaltských krajinách. Na Slovensku sa pripojí k tímu, ktorý sa zameriava najmä na onkologické, hematologické, duševné a autoimunitné ochorenia.

Júlia Dvorszki nastúpila do farmaceutickej spoločnosti Janssen pred takmer dvadsiatimi rokmi, v roku 2002, ako Brand Manager. V priebehu rokov zastávala v spoločnosti rôzne manažérske funkcie na rôznych úrovniach. Viedla viaceré tímy a má rozsiahle skúsenosti najmä v oblasti hematológie a onkológie.

Dvorszki je držiteľkou titulu s vyznamenaním v odbore International Business Administration z Oxford Brooks University, ktorý získala na International Business School v Budapešti. Je tiež absolventkou programu ASCEND (Accelerated Female Development Program) 2020 EMEA.

Vo svojej novej funkcii riaditeľky Janssen Slovensko bude podporovať a viesť lokálny tím. Spoločnosť Janssen Slovensko bola založená v roku 1993 a v súčasnosti v nej pracuje približne 50 zamestnancov. “Zameriame sa na vedenie diskusie s partnermi s cieľom zabezpečiť priestor pre naše inovatívne postupy a zaistiť tak dodanie našich vysoko inovatívnych liekov pacientom, ktorí ich potrebujú. Teším sa, že spolu so svojím tímom budem môcť prispieť k zlepšeniu životov pacientov na Slovensku,” hovorí Júlia Dvorszki.

Spoločnosť Janssen vyvíja nové perspektívne liečebné postupy v rôznych oblastiach, najmä však v onkológii, hematológii, v oblasti duševného zdravia a pri autoimunitných ochoreniach. “Mojím zámerom je naplniť našu víziu, teda zlepšiť životy jednotlivcov a zásadne transformovať spôsob liečby a prevencie chorôb. V spoločnosti Janssen sa usilujeme o zmenu, ktorá zlepší prístup pacientov k liekom a ja osobne som pripravená čeliť všetkým výzvam na ceste k tejto zmene,” uzatvára Dvorszki.

Viac informácií o Júlii Dvorszki nájdete na LinkedIn.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Janssen Slovensko má novú riaditeľku © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 20. októbra 2021 - 13:17 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img