Očkovacia lotéria sú vyhodené peniaze, priznáva Cigániková. Ukázalo sa presne to, čoho sme sa báli, tvrdí

1

18.9.2021 Očkovacia lotéria sú vyhodené peniaze, ktoré mali byť použité inak. Uviedla to predsedníčka Výboru Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková v politicko-diskusnej relácii Na hrane televízie Joj.

Cigániková priznala, že lotéria zvýšeniu zaočkovanosti vôbec nepomohla, počet očkovaných naďalej klesá. „Ukázalo sa presne to, čoho sme sa báli, že ten efekt bude žiadny,” uviedla Cigániková.

Podľa jej slov z prieskumov vychádza, že ľudia sú zle informovaní a majú obavy a zároveň to, že Slováci viac veria lekárom ako politikom.

Preto by mali byť financie pridelené skôr do očkovacích centier, respektíve priamo k lekárom do terénu. Tak, aby ľudia dostávali informácie najmä od osôb, ktorým dôverujú.

Viac k témam: Koronavírus, očkovacia lotéria
Zdroj: Webnoviny.sk – Očkovacia lotéria sú vyhodené peniaze, priznáva Cigániková. Ukázalo sa presne to, čoho sme sa báli, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.

1 komentár

  1. Chudina jedna zase tára. Tie peniaze mali byť použité na zvýšenie dôchodkov!!! Vakcíny mali vrátiť ich výrobcom a žiadať späť peniaze ako to urobili pri Ruskej vakcíne Sputnik V!!! ozaj kedy budú zverejnené kompletné zmluvy? kedy sa dozvieme za čo a ako sme nakúpili západné sračky? Lebo ich účinnosť je mizerná, ľudia sú zaočkovaní a nakazia sa aj napriek tomu, že dostali možno aj dve dávky vakcín!!! To je blamáž!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu