štvrtok, 28 októbra, 2021
5.6 C
Bratislava
ÚvodSprávyDohodnite si u lekára očkovanie proti chrípke – od Unionu ho máte...

Dohodnite si u lekára očkovanie proti chrípke – od Unionu ho máte zadarmo

17.9.2021 Aj napriek tomu, že v súčasnosti sa pozornosť venuje najmä očkovaniu proti ochoreniu Covid-19, sezóna chrípky je už tiež za dverami. Ak máte záujem sa proti nej zaočkovať, je dobré sa so svojim lekárom dohodnúť vopred a čím skôr na termíne. “Očkovanie proti chrípke je v čase pandémie obzvlášť dôležité, pretože chrípkou oslabený organizmus je náchylnejší nakaziť sa aj ďalšími infekciami. Takisto súbežný priebeh chrípky a ochorenia Covid-19 môže prispieť k výraznému zhoršeniu zdravotného stavu a ťažšiemu priebehu ochorenia,” vysvetľuje revízna lekárka ZP Union Ingrid Dúbravová.

Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú možnosť dať sa bezplatne zaočkovať, pričom na výber sú hneď dve vakcíny, ktoré sú už aj v lekárňach. “Plne uhrádzame Vaxigrip tetra a Influvac tetra a to nie len u všeobecného lekára, ale aj u gynekológa. Poistenci nič nedoplácajú,” informuje Beáta Dupaľová Ksenzsighová, hovorkyňa Unionu.

Verejný prísľub o úhrade očkovacích vakcín je dostupný na https://www.union.sk/ockovanie-proti-chripke/

Informačný servis

Viac k témam: chrípka, očkovanie, očkovanie proti chrípke, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Dohodnite si u lekára očkovanie proti chrípke – od Unionu ho máte zadarmo © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 465,027 +4,746 Dnes Úmrtí 12,957 +22 Dnes Uzdravení 416,951 Infikovaných 35,119 Last updated: 28. októbra 2021 - 03:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img