Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, komentuje OĽaNO rozhodnutie Bašternáka

2

8.9.2021 Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) so zadosťučinením prijíma utorkové priznanie Ladislava Bašternáka k spáchaniu podvodu. V tlačovej správe o tom informoval Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽaNO.

Ako ďalej OĽaNO uvádza, Bašternák sa priznal, že je vinný aj v prípade neoprávnenej daňovej vratky za asi dva milióny eur, ktorá súvisela s kúpou bytov v bratislavskom bytovom komplexe Five Star Residence.

„Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal. Dobre sa pritom pamätáme, ako exminister vnútra a Bašternákov obchodný partner Robert Kaliňák hovoril o vymyslených kauzách. S Igorom Matovičom sme museli proti tejto skorumpovanej hydre doslova každý týždeň protestovať pred komplexom Bonaparte, kde obýval Bašternákov byt Robert Fico. Dobre sa tiež pamätáme na to, ako Kaliňák okato bránil vyšetrovaniu a obhajoval tieto primitívne zlodejiny bizarnými tvrdeniami o ,dobe cashu’,“ vyhlásil predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš.

Podľa Šipoša sme boli svedkami plnej bohorovnosti Roberta Fica, ktorý býval v luxusnom byte daňového podvodníka za podozrivo nízke nájomné, pričom všetky jeho zločiny zľahčoval. „A ten istý Fico má v sebe tú drzosť dnes zvolávať schôdze na odvolanie súčasného ministra vnútra Romana Mikulca? Napriek mnohým problémom verím, že nástup spravodlivosti je nezadržateľný, čoho dôkazom je aj dnešné priznanie člena tohto smeráckeho dépéháčkarskeho gangu,“ dodal Šipoš.

Viac k témam: DPH daň z pridanej hodnoty
Zdroj: Webnoviny.sk – Skutok sa stal, Ficov domáci sa priznal, komentuje OĽaNO rozhodnutie Bašternáka © SITA Všetky práva vyhradené.

2 KOMENTÁRE

  1. Všetci boli,sú a mnohí budú ešte len, svine zlodejské! V SR už hádam nežije ani jeden čestný človek!!! Naučili sa kradnúť, málo ale denne, za komunistov, a za tohoto skorumpovaného režimu menom Démon-rats-CIA, nepoznajú hraníc!!! Každý jedrn politik by mal sedieť 5 až 10 rokov, než sa stane politikom!!! A ak ukradne, obesiť ho na pouličnú lampu bez rozsudku súdu!!!

  2. Neuveriteľné ako je zúfala táto liberálno-fašistická vláda. Vraj Fi_cov domáci, ha, ha, ha … Bože môj to kde žijete? Čo má s tým spoločné Fi_co? To ho musíte spájať za každú cenu s podvodníkmi? Lebo na Fi_ca nič nemáte? Toto je málo len aby ste vedeli. Ste banda hlupákov a preto aj tak skončíte. Čo už iného môžeme asi tak očakávať od bandy zlodejov a plagiátorov, že? Ha, ha, ha …

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu