pondelok, 27 septembra, 2021
16.2 C
Bratislava
ÚvodSprávyPolícia žiada verejnosť o zaslanie videí z bratislavských protestov, pátra aj po...

Polícia žiada verejnosť o zaslanie videí z bratislavských protestov, pátra aj po jednom účastníkovi

1.8.2021 Polícia žiada verejnosť, aby jej zaslala videá zo štvrtkových protestov v Bratislave, ak prostredníctvom nich zachytila protiprávne konanie protestujúcich voči obyvateľom alebo návštevníkom Bratislavy.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave to uviedlo v tlačovej správe, ktorú zaslal jeho hovorca Michal Szeiff. Verejnosť zároveň žiada o pomoc pri stotožnení muža v bielom tielku, rifľových kraťasoch a klobúku, ktorý vo videu zverejnenom portálom Aktuality.sk atakuje ženu v bielom aute.

Polícia sa sústredí najmä na protiprávne konania, akými sú fyzické napadnutie či výtržnosti. Po analýze videí uskutočnia orgány činné v trestnom konaní stotožňovanie trestne zodpovedných osôb a príslušné útvary Policajného zboru budú vykonávať úkony smerujúce k vyvodeniu možnej trestno-právnej zodpovednosti.

Záznamy môžu občania odovzdať na USB kľúči, na CD, osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, emailom na adresu krpzba@minv.sk, prostredníctvom stránok na úschovu videí, alebo formou súkromnej správy na sociálnej sieti Polícia SR – Bratislavský kraj.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Pred Prezidentským palácom protestujú stovky ľudí proti výhodám pre zaočkovaných (fotografie)

Viac k témam: protesty
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia žiada verejnosť o zaslanie videí z bratislavských protestov, pátra aj po jednom účastníkovi © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 408,488 Úmrtí 12,596 Uzdravení 386,094 Infikovaných 9,798 Last updated: 27. septembra 2021 - 10:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -