doc. Mgr. art. Dušan Jarjabek

  • SMER SD
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 0,43. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

14.5.2018 22:33:41 - Director

Dve videnia sveta

Ste skúsený, dlho v politike, ako je možné, že ak povie R.Fico, že chce konečne vedieť, ako to bolo s financovaním Kistovej prezidentskej kampane, tak všetci píšu o brutálnom útoku na dobrého Andrejka, ktorý si to absolútne nezaslúži, veď aj prezidentský plat rozdá ....
Naopak sa tu už dlhodobo píše o mafiánskom štáte, vražde prepojenej na najvyššie špičky vlády, talianskej stope vedenej priamo na úrad vlády a pod.
Normálne mi je z toho zle, nemohol by som byť v politike, lebo by ma určite zatvorili za ublíženie na zdraví, nevydržal by som to, preto klobúk dole ..
Ďakujem

Odpoveď

30.5.2018 10:43:19 - doc. Mgr. art. Dušan Jarjabek
V médiách sa už objavili materiály o podivnom financovaní Kiskovej prezidentskej kampane, ktoré spochybňujú aj  tvrdenia opozície a pridruženej tlače o brutálnych útokoch, ak sa chce koaličný politik dozvedieť - ako to bolo? Iné je, že mainstreamová tlač a opozícia jednostaj omieľa nezmysly o prepojení tu talianskej a tam zasa albánskej mafie až na úrad vlády, hoci dôkazy nemá, no stačí jej, že prezident Kiska analfabeticky označí Slovensko za mafiánsky štát - a nabudeným novinárom je všetko jasné: vyfabulujú si príbeh, obvinia bez dôkazov a žiadajú kriminál, lebo - mafia je vo vláde, mafia je všade... Úbohé.