ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -1,89. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

17.9.2018 20:57:49 - ToKo

Ľavičiar

Máte svojho favorita medzi kandidátmi na post prezidenta, niekde som čítal, že Chmelár to určite nebude, veď je to ľavičiar, tak čo máte proti nemu, ďakujem Tomáš

Odpoveď

18.9.2018 20:50:39 - VZDOR - strana práce
 Zdravíme Vás
Vzdor-strana práce sa nikde nevyjadrovala, že vylučuje podporu Chmelára a tak isto sme sa oficiálne ani nikde nevyjadrovali, či naša strana niekoho konkrétne podporí z kandidátov na prezidenta. Zatiaľ sme nikoho verejne nepodporili a ani sme sa nevyjadrili k nikomu negatívne, či pozitívne, je samozrejme jasné, že budeme zvažovať podporu kandidátov, ktorí sú ľavicoví, antikapitalistickí a ktorí sú ideovo najbližšie ku nám. Zatiaľ môžeme povedať, že ideovo, aj keď máme veľa výhrad, je Eduard Chmelár, ktorý sa jasne profiluje ľavicovo a antikapitalisticky.

Uvidíme však reálne, koľko bude zaregistrovaných kandidátov a kto to bude konkrétne, až potom zasadne naše vedenie a budeme preberať prezidentské voľby a či niekoho verejne podporíme, zatiaľ je všetko otvorené, počkáme si  na oficiálnych zaregistrovaných kandidátov a potom vydáme vyhlásenie.

S pozdravom Miroslav Pomajdík- predseda Vzdoru-strany práce