ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -1,89. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

12.11.2018 17:46:31

Vstúpte do Vzdoru-strany práce. Pridajte sa k nám!

Vstúpte do Vzdoru-strany práce. Pridajte sa k nám!

Milí sympatizanti Vzdoru-strany práce, podporte aktívne našu stranu, pridajte sa k nám, staňte sa členmi Vzdoru-strany práce a pomôžte nám v našom spoločnom boji za práva pracujúcich. Kto nič nerobí, nič ani nezmení !

Oligarchovia, kapitalisti, smotánka, bankári, poplatní politici dennodenne vyciciavajú našu krajinu a nás pracujúcich. Žijú z nášho vykorisťovania a nám dávajú almužnú, ktorej hovoria výplata, z ktorej iba ako tak prežívame.

V našej krajine nám už nič pomaly nepatrí a keď neovládame naše hospodárstvo, stávame sa len vazalmi-bábkami oligarchov v našom vlastnom štáte. Takto funguje kapitalizmus, v ktorom je naša dôstojnosť na bode mrazu.
Nebojme sa a postavme sa im. Napíšte nám na náš mail: vzdor-hp@vzdor.org , obráťte sa na nás s vašimi otázkami a záujomo stať sa členom Vzdoru-strany práce a my vám radi odpovieme.

Prihlášku do Vzdoru-strany práce nájdete TU: http://vzdor.org/?page_id=67 Vytlačte si ju, vypíšte, podpíšte a preskenovanú nám ju môžete poslať na e-mail: vzdor-hp@vzdor.org

Boj pokračuje ! Lepší svet nie je možný, on je pre naše prežitie nevyhnutný.

S pozdravom Miroslav Pomajdík- predseda Vzdoru-strany práce

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť