ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -1,89. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

24.2.2019 12:43:06

VZDOR-strana práce oslavuje 5-te narodeniny!

VZDOR-strana práce oslavuje 5-te narodeniny!

Milí sympatizanti Vzdoru-strany práce, Je to už 5 rokov, čo vznikla naša strana- VZDOR-strana práce. Je za nami veľa nových skúseností, veľa práce a odhodlania.

Ako dobre viete, sme strana, ktorej členská základňa je tvorená takými istými pracujúcimi, ktorí musia chodiť denondenne do práce a starať sa o rodiny, presne ako vy. Nestoja za nami žiadni sponzori a zámožní ľudia. Nie sme na nikoho špagáte a na to sme nesmierne hrdí. My sa zodpovedáme len a len Vám, poctivým pracujúcim.

Robíme čo je v našich silách, no nie je to ľahké, bojovať proti tomuto kapitalistickému systému, v ktorom vládnu oligarchovia, smotánka, buržoázia a úzka "elita" najbohatších ľudí, ktorí si vďaka svojmu bohatstvu môžu dovoliť všetko a dnešní poplatní kapitalistickí politici tak tancujú, ako oni pískajú...

No naša vízia je svet slobodný, svet v ktorom slovo človek má ešte svoju váhu, sme humanisti a komunisti zároveň. Nie sme ľudksé zdroje, sme ľudské bytosti a vždy sa pobijeme o práva pracujúcich a sme pyšní na svoju triedu! Budeme vždy bojovať za statočných pracujúcich, za Vás a nás, ktorí tvoríme pravé hodnoty.

Budeme vždy stáť v opozícii proti kapitalizmu a jemu poplatným politikom, stranám a mecenášom. Bojujeme za socializmus poučený z chýb z minulosti, obohatený o poznatky prítomnosti a s víziou do budúcnosti.

Nesmierne ďakujeme všetkým našim podporovateľom, hlboko si to vážime, lebo bez Vás by sme tu neboli.

Boj za lepší a spravodlivejší svet pokračuje !

Lepší svet nie je možný, on je nevyhnutný !

Ďakujeme Vám za dôveru, nesklameme.

Vzdor-strana práce- Vždy na strane pracujúcich !

Politický program Vzdoru-strany práce nájdete TU: http://vzdor.org/?page_id=4720

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť