Sloboda a Solidarita

Spravíme Slovensko lepším
  • SaS
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 3,29. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

2. 3. 2016 14:03:45

Tešia nás najmä dôvody, prečo sa Ľudovít Kaník rozhodol nás podporiť

Tešia nás najmä dôvody, prečo sa Ľudovít Kaník rozhodol nás podporiť

Rozhodnutie Ľudovíta Kaníka a výzva pre jeho voličov a podporovateľov, aby si v sobotu vybrali SaS, nás teší.

„Oceňujeme podporu Ľudovíta Kaníka a tešia nás najmä dôvody jeho rozhodnutia – čiže to, že SaS má najlepší program a čisté financovanie bez akýchkoľvek vplyvov oligarchov. Programovo sme si so stranou Demokrati Slovenska - Ľudo Kaník blízki. Medzi ich a naším programom je veľká zhoda,“ reagoval na rozhodnutie Ľudovíta Kaníka predseda SaS Richard Sulík.

Zdôrazňujem, že za touto podporou netreba hľadať žiadne obchody ani dohody. "Plánujeme odborne spolupracovať, žiadne personálne dohody sme však neuzavreli. Chceme mobilizovať voličov SaS, aby sa v sobotu rozhodli správne. Sme pripravení na zásadné ekonomické reformy. Slovensko má na to, aby sa stalo krajnou, z ktorej mladí neutekajú, lebo sa tu znovu oplatí žiť, pracovať a podnikať,“ uzavrel Sulík.

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama