Sloboda a Solidarita

Spravíme Slovensko lepším
  • SaS
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 3,29. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

2. 3. 2016 13:59:59

Robert Fico robí presne to, čo nechcel od Mikuláša Dzurindu

Robert Fico robí presne to, čo nechcel od Mikuláša Dzurindu

Strana Sloboda a Solidarita dôrazne žiada vládu Slovenskej republiky, aby sa zdržala všetkých úkonov a rozhodnutí, ktoré majú vplyv na verejné financie a nesúvisia s bežnou prevádzkou štátu.

„Týka sa to aj podpisovania prísľubov investičných stimulov vo výške desiatok miliónov eur pre spoločnosti RKN Global a najnovšie aj Midia Agro. Máme v živej pamäti, ako Robert Fico kedysi z opozičných radov tlačil na vlády Mikuláša Dzurindu, aby sa pred voľbami zdržali privatizačných rozhodnutí, čomu aj napokon vyhoveli,“ uvádzajú predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. 

Robert Fico ako premiér dnes robí presne to, čo nechcel, aby robil jeho predchodca. Znova tým len podáva správu o svojom poľutovaniahodnom charaktere.

„Strana SaS bude prípadné zajtrajšie schválenie štátnej pomoci pre tieto firmy považovať za spreneverenie sa verejnému záujmu. Začíname mať podozrenie, že skutočným dôvodom tohto chvatu pri rozdávaní miliónov eur vybraným firmám sú okrem politického marketingu aj prisľúbené vysoké ´provízie´ za odsúhlasenú štátnu pomoc,“ uzatvárajú liberáli.  

Richard Sulík, predseda SaS

Ľubomír Galko, podpredseda SaS

Jana Kiššová, podpredsedníčka SaS

Jozef Mihál, podpredseda SaS

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama