RNDr. Ivan Zuzula, CSc.

  • SKS
  • mimo zastupiteľskú funkciu
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 5. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

9. 8. 2019 10:16:56

Návod „nových“ politikov

Návod „nových“ politikov

Motivačné video Michala Trubana, nie je pozoruhodné len svojim narkomanským podtónom.

 Vzbudzuje dojem, že milióny, tony, množstvá a vagóny sa dajú dosiahnuť len tak mimochodom: „rozbíjaním sa“, „dvíhaním“ železa, cyklotrialmi a ultramaratónmi.

Nič proti osobným chúťkam a športovaniu, ale tisícky Slovákov, ktorí každý deň poctivo osem hodín „hákujú“ za pár stovák si takto na živobytie nevedia zarobiť. Ale to sú pre pána Trubana a jemu podobných iba „roboši“, ktorý „oje....jú“ a ktorí by vlastne ani nemali mať volebné právo.

V mravoučnom videu sa pán, ktorý sa už vidí slovenským premiérom, ani slovkom nezmienil, čo bolo prínosom jeho aktivít, v čom bol novátorský a čo bolo podstatou jeho úspechu. To, že si na tabuľu napísal, že za päť až sedem rokov bude jednotka alebo dvojka na trhu, to celkom iste nebolo. Možno celkom poučný príbeh „zabil“ bľabotom o „rozbíjani sa“, o dopamínovom efekte drog a spoľahlivým návodom na drogovú kariéry.

Odhliadnuc od toho, že premiérom by asi nemal byť niekto, koho vedomie a správanie sa je ovplyvňované (zmenené) drogami, celkom iste ním nesmie byť samoľúby egomaniak, presvedčený o svojej výnimočnosti v podnikaní a v politike, vážiaci si iba ľudí, ktorí „vlastnou hlavou“ poľahky dokážu zarobiť milióny, ktorí bez problémov vzoprú sto kíl, ubehnú ultramaratón a hravo sa popri tom pravidelne „rozbijú“.  Väčšina ľudí však žije celkom inak. 

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť