Mgr.art. Veronika Remišová, M.A.ArtD.

  • OĽANO - NOVA
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je -0,62. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

17.6.2018 12:56:58 - Jarry

Zase len bohapusté politikárčenie :-)

Prečo nechcete podporiť zastropovanie dôchodkov?
Čo Vám prekáža?
Dôchodcovia pani Remišová, to nie sú len matky s deťmi, mimochodom, aj ich sa týka toto zastropovanie.
Čo je zodpovedné na tom, že ak kandidát na prezidenta, ktorý bude mať málo preferencií, tak podporí ďalšieho s vyšším počtom hlasov? Ak dám hlas prvému, neznamená to, že chcem podporiť toho druhého, také Vás nenapadlo :-) každý pekne za seba
Vďaka
jarry

Odpoveď

18.6.2018 12:59:22 - Mgr.art. Veronika Remišová, M.A.ArtD.

Dobrý deň,

Dnes idú ľudia do dôchodku v 62 rokoch a tak to aj ostane, k 65 rokom by sme sa dostali iba vtedy, ak by sa ľudia dožívali výrazne vyššieho veku, ako dnes. To je systém, ktorý odhlasoval Smer v roku 2012. Preto ak chceme pomôcť dôchodcom, netreba vymýšľať koleso a dávať veci do ústavy. Potrebujeme zlepšiť zdravotníctvo a starostlivosť o starších ľudí, pomáhať im pri chorobe či pomáhať im v ich domácom prostredí, keď to potrebujú. To sú ale komplikované veci, tak s nimi radšej koalícia nič nerobí, a vymyslí si nejaké stropy dôchodkov v ústave, hoci to nikomu nepomôže. Aj viacerí prezidentskí kandidáti rozprávajú rôzne veci, ale peniaze nerastú na strome, najskôr musíme zlepšiť fungovanie štátu, vyriešiť korupciu a plytvanie, potom môžeme rozprávať, ako kde pomôcť z peňazí navyše. Ale stále viac a viac zadlžovať Slovensko nie je cesta.

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE

K prezidentským voľbám: keď má nejaký kandidát v prieskume pár mesiacov pred voľbami pár percent je takmer isté, že zvolený nebude. Preto je zodpovedné radšej podporiť iného kandidáta, postojmi ako tak blízkeho, ako nechať hlasy prepadnúť a zvyšovať tak šance tých kandidátov, ktorí by Slovensku priniesli len konflikty a rôzne pochybné nápady.

Pekný deň prajem.

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE