Mgr. Simona Petrík

Zastupujem v NR záujmy žien
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 3,81. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

13.4.2018 10:19:51 - Driver

Líder a inštitút nezávislého poslanca - zrušiť !!!

Neuvažovali ste vôbec o inom lídrovi strany SPOLU, veď Beblavý je taký nemastný, neslaný, žiadna charizma, ale hlavne je to chameleón viac-stranový :-) ??? čo bude určite prekážka v budúcnosti.
Veď dva krát pohorel, tak si založil vlastnú stranu a oslovil všetkých, ktorí sa záhadne stali nezávislými :-))
To pokladám za najväčší problém parlamentarizmu u nás, zrušil by som inštitút nezávislého poslanca, dal by som poslancom plat vo výške dvojnásobku minimálnej mzdy, "povinnosť " chodiť do parlamentu každý deň na 8 hodín ( niektorí podľa vyhlásení by boli ochotní aj sviatky a nedele, že SAS kári ) dovolenka platená 4 týždne ( a nie nejaké " parlamentné prázdniny " ) .
Vtedy by sa ukázalo ako Vám všetkým záleží na Slovensku a jeho občanoch !!!!
Ď.

Odpoveď

12.5.2018 15:11:51 - Mgr. Simona Petrík
Neuvažovali sme o inom lídrovi. Každému sa páči iný typ lídra. Ja, moji kolegovia poslanci a poslankyne a už skoro tisícka členov strany SPOLU a sympatizantov nechce alfa samca, čo buchne po stole a vie akurát pekne rozprávať. Takých lídrov tu už máme dosť a dovolím si povedať, že sa veľmi neosvedčili. Miro je líder 21. storočia, my ho nasledujeme preto, že je inteligentný, má víziu, má charakter a je z nás všetkých najpracovitejší. Napríklad on venoval celý svoj plat SPOLU až do parlamentných volieb, žije z vedeckého úväzku a napriek tomu je jedným z najaktívnejších poslancov.