Karol Farkašovský, PhD.

  • SNS
  • mimo zastupiteľskú funkciu
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 0. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

28. 2. 2020 16:16:53

Nie sme stádo

Nie sme stádo

Práca politika je práca s občanmi a pre občanov. Jej ťažiskom je dobrá komunikácia. Predpokladom je vedieť nielen formulovať svoj názor, ale vedieť aj počúvať a viesť dialóg.

 V Národnej rade SR nás za štyri roky poctili návštevou tisíce ľudí. Priniesli stovky podnetov, otázok a inšpirácií. Počas poslednej schôdze ma mimoriadne potešili študenti súkromného gymnázia zo Sabinova. Diskusia s nimi bola výnimočná svojou atmosférou, srdečnosťou, múdrosťou a úprimným záujmom o veci verejné. Mladí ľudia s jasným životným postojom pochopili, že názory si v živote a pre život máme tvoriť My sami. A že sme mysliace bytosti. Že nie sme stádo, ktoré sa správa a rozhoduje podľa určitých médií, prieskumov a sociálnych sietí. Ďakujem za príjemný zážitok aj prof. J. Dobrovičovi. Môžete byť na svojich študentov hrdý.
Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama