Jana Cigániková

  • SaS
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 4,08. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

25. 11. 2016 17:49:16 - canyon

Robiť 8 dní z 22 v mesiaci za 3 litríky málo pani poslankyňa, nesrandujte !!!

Zvláštny druh liberalizmu, prezentujete pani Cigánikova,
7,8 dňa v mesiaci pracujete za 3.000 evri /údaj za rok 2015/ to Vám zdá málo.
Vy nemáte žiadnu exekutívnu právomoc, jednoducho pre Vás aby ste ma pochopili, nemôžte priamo niečo dokurovať, len si sedkáte, papkáte a na pokyn šéfa zdvihnete ručičku, podotýkam ešte raz necelých 8 dní z 22 pracovných dní pracujete, tak sa zamyslite.
Ď.

Odpoveď

12. 12. 2016 11:24:56 - Jana Cigániková
 Dobrý deň,

8 dní v týždni možno pracujú tí, ktorí už stratili ilúzie a ide im iba o to odhlasovať, urobiť si základnú povinnosť a mať kľud. Ja však taká nie som zatiaľ som idealista a mám vôlu aj chuť bojovať. Veľa času trávim študovaním, stretávaním sa s odborníkmi, zbieraním informácii, vypracovaním a vytváraním vlastného názoru. Pracujem aj na nekonvenčnom  koncepte  Politika sa ťa týka, prostredníctvom ktorého by som chcela politiku ukázať  cez inú optiku a osloviť aj mladšieho "diváka". Často sa Vám politika dostane ako mráz až hlboko pod nechty a čakajú Vás prebdené noci, kedy rozmýšľate, čo ste urobili zle, ako to napraviť a či to celé za to vôbec stojí...

Politika nepozná sviatok ani víkend. Veľakrát  nabúra aj Vaše súkromne vzťahy a spôsobí veľa nepríjemných momentov. Nič nie je tak ako to vyzerá.

A rozhodne len tak nesedkáme a nečakáme na pokyny. to ste si asi pomýlili stranu:)

 Prajem všetko dobré a príjemné prežitie sviatkov.