ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,77. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

20.8.2018 20:17:11 - Seretlek

Vás to naozaj nevyrušuje?

Zeman mať prejav nebude, hoci v 68 kvôli jeho postojom k okupácii ČSSR ho vyhodili najskôr z KSČ a neskôr aj z práce na VŠE.
Hlavnou politickou hviezdou teda bude Andrej Kiska, ktorý počas normalizácie, začiatkom 80-tych rokov, žiadal o vstup do KSČ !!!!!! a jeho otec bol v tých časom podpredsedom ONV KSČ v Poprade a tvrdým normalizátorom a kádrovákom, ak už ani toto nikoho nevyrušuje, tak ja už naozaj neviem, kam to spejeme??
Seretlek

Odpoveď

21.8.2018 0:33:14 - JUDr. Mária Ritomská
Ďakujem za otázku. Jediné čo si treba všimnúť je "kam to spejeme" Áno, to je dobrá otázka, taká uvažujúca otázka. Zamyslieť sa nad touto otázkou by sa mal celý národ. Chýba nám ako soľ do kuchyne.Kto si niekedy naštudoval pred voľbami  históriu tých, čo sa nám ponúkajú na volebné listiny? Kto sa dostane na listinu kandidátov ešte nemusí byť odborník na politik. A preto je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. Ale radšej sa učiť z histórie, aby sme nemali v politike ešte väčších neodborníkov.
https://www.mojevideo.sk/u/drhc/https://www.mojevideo.sk/video/2ba68/3_medzinarodna_vedecka_konferencia_ioup_tema_v_ktorej_zi.htmlhttps://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html