ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,82. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

Dotaz

31. 7. 2019 22:08:34 - Brezina

Ako reágujete na útoky hackerov a prečo si myslíte, že Vás niekto chce verejne ponížiť?

Sledujem, že odborne sa snažíte už roky priblížiť občanom, neschopnosť médií, prinášať občanom pravdivé informácie, ale zároveň vidím, ako sa Vás aj samotné média, pre pravdovravnosť a odbornosť, snažia zosmiešniť alebo ponížiť. Neuvažujete o tom, zmeniť tento systém na Novú spoločnosť a napraviť myslenie občanov s myšlienkou naplniť ich potreby na dôstojný život?

Odpoveď

1. 8. 2019 23:23:29 - JUDr. Mária Ritomská
Dobrý deň,pán Brezina, ďakujem za Vašu zaujímavú otázku.  Práca hackerov nie je nič neobvyklé. Stretla som sa s nimi už v minulom volebnom období (2012-2016). Aj vtedy mi po každom verejnom prejave v parlamente kde som prinášala riešenie a chcela zmeniť politiku v prospech trpiacich občanov, prichádzali nepodpísané maily alebo na facebooku mi napísal hacker , aby ohrozil môj skvelý status poslankyne parlamentu.Občania, ktorí ma poznajú a spoznali v parlamente však pochopili, že moje informácie sú vždy pravdivé a odborné. A tak po troch rokoch ma vôbec neprekvapilo, že moju osobu zase chce ohroziť nejaký hacker.

Ale pozor! Ľudia dávajú na prvé miesto rodinu, tým aj lásku. Dobrá rodina nám prináša dobré zázemie, aby sme bojovali s nepríjemnosťami, ktoré sa nám v živote vyskytujú. A dobré vzťahy v rodine  nám prinášajú dobrú energiu.  Toto môže spoľahlivo ovplyvniť  našu či Vašu kariéru. Želám Vám ako aj každému občanovi  úprimnú lásku a radosť zo života.  Tiež Vám želám, aby sa splnili vaše plány i túžby. Najväčším víťazstvom pre Vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Určite si ich treba priznať, lebo ak nie potom je jednoduché pracovať každému hackerovi.  A mnohí potom podporujú  zlo v medziľudských vzťahoch v práci či v spoločnosti. Viac sa dozviete na 5. medzinárodnej konferencii dňa 23. 9. 2019 V Bratislave vo vysokoškolskom internáte Družba. Srdečne Vás pozývame ! Píšte na ioup.riesenia@gmail.com