Ing. arch. Jaroslav Paška

  • SNS
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,73. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

10. 2. 2019 14:46:26

„THE BREXIT PARTY“ BRITI SA PRIPRAVUJÚ NA VOĽBY DO EURÓPSKEHO PARLAMENTU

„THE BREXIT PARTY“ BRITI SA PRIPRAVUJÚ NA VOĽBY DO EURÓPSKEHO PARLAMENTU

V reakcii na zlomyseľnú odpoveď Bruselu, keď s hanbou dosluhujúci predstavitelia EÚ Donald TUSK a Jean-Claude JUNCKER arogantne odmietli rokovať s premiérkou Theresou MAYOVOU o potrebných korekciách neprijateľného nastavenia „ÍRSKEJ POISTKY“, sa brit

 

Neochota predstaviteľov Európskej únie rokovať o úprave mechanizmu fungovania pohraničného režimu medzi Írskom a Severným Írskom stavia totiž Britov (za predpokladu, že by dodržali plánovaný termín odchodu z EÚ 29.3.2019), iba pred DVE ZLÉ MOŽNOSTI.

Buď SA PODROBIA VYDIERANIU Bruselu a na neurčitú dobu MNOHÝCH ROKOV prídu o suverénnu správu nad územím Severného Írska, pretože až do uzavretia budúcej, plánovanej, novej OBCHODNEJ dohody medzi Spojeným kráľovstvom a EÚ ostáva celé Severné Írsko súčasťou hospodárskeho priestoru EÚ a BUDE PODLIEHAŤ právu Európskej únie.

Alebo, ak si budú chcieť Briti pri vystúpení z EÚ zachovať územnú celistvosť a suverénnu správu nad celým kráľovstvom (a Únia už nepristúpi ku korekcii „Írskej poistky“) NEMAJÚ INÚ MOŽNOSŤ, ako odísť z EÚ bez DOHODY O VYSTÚPENÍ, čo im (ale aj nám) spôsobí mnohé problémy, prinesie chaos a hospodárske škody.

Pre žiadny suverénny štát nemôže byť prijateľné, aby mu Únia pri odchode zo zoskupenia pod akoukoľvek zámienkou SVOJVOĽNE ODMIETLA VRÁTIŤ SPRÁVU nad veľkou časťou jeho územia !

Ak v takejto veci odmietajú bruselskí byrokrati korigovať svoje NEOPRÁVNENÉ, UZURPÁTORSKÉ NÁROKY nad správou Severného Írska, preberajú (AJ NA NÁS !!!) plnú zodpovednosť za všetky problémy, ktoré môžu z NEDOHODY pri Brexite vzniknúť.

Preto si dnes Briti začínajú pomaly pripravovať aj alternatívne východisko, ktoré by im mohlo pomôcť VYHNÚŤ SA PASCI nastavenej Európskou komisiou a Michelom BARNIEROM v súčasnej DOHODE O VYSTÚPENÍ.

Je ním posunutie termínu odchodu z EÚ tak, aby sa mohli ešte aktívne zapojiť do kreovania aj práce NOVÝCH ORGÁNOV Európskej únie po blížiacich sa voľbách do EP, čo im objektívne umožní lepšie si odkontrolovať výstupový proces priamo Z VNÚTORNÉHO PROSTREDIA Únie a včas eliminovať také prekážky, aké im do cesty pomstychtivo stavia ODCHÁDZAJÚCA GARNITÚRA eurobyrokratov.

Že úvahy o posunutí termínu odchodu Spojeného kráľovstva z EÚ naberajú na vážnosti potvrdzuje aj skutočnosť, že jeden z hlavných animátorov Brexitu, Nigel FARAGE si dal v týchto dňoch zaregistrovať novú politickú stranu s názvom „THE BREXIT PARTY“, ktorou sa chystá oslovovať stúpencov Brexitu v prípade, že by k posunutiu termínu odchodu z EÚ skutočne došlo a Spojené kráľovstvo by sa eurovolieb aj zúčastnilo.

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama