Ing. Denisa Saková, PhD.

  • SMER SD
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,44. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

25. 3. 2020 21:51:57

Nový pán premiér nerozumie realite

Nový pán premiér nerozumie realite

Exministerka vnútra Denisa Saková reaguje aj cez fb na kritiku premiéra Igora Matoviča, ktorý pred verejnosťou spochybnil rýchlotesty, ktoré predošlá vláda nakúpila.

Veľmi ma mrzí, že namiesto spolupráce a riešenia situácie sa len očiernujeme. Tak totiž teraz začína každá tlačová konferencia nového premiéra. Inak tomu nebolo ani dnes - kedy sa do centra pozornosti dostali rýchlotesty. Sú to presne tie testy, ktoré pomohli vyhrať nad koronavírusom priamo v Číne. Sú to presne tie testy, ktoré nakupuje celý svet, ak by mal nastať taliansky scenár. Ešte aj samotná pravá ruka premiéra - vedec Robert Mistrik - tieto testy nezatracuje.

Ale ak rýchlotestery nie sú dost dobré, je tu riešenie. Hneď po vyhláseniach premiéra mi volal český minister vnútra Hamáček, že testy od nas kúpi. Hneď. Obratom. Dnes.

Tie, ktoré sú už na Slovensku.

A tie ktoré este len majú prísť a zdajú sa mu cenovo neprimerané - tie sa kedykoľvek dajú zrušiť....

Je premiér, môže konať a môže sa ich zbaviť obratom, ak nie sú pre neho potrebné.

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama