Ing. Denisa Saková, PhD.

  • SMER SD
  • poslankyňa
ProfileTopCardGraphDescription

Priemerná známka je 1,52. Ohodnoťte podľa svojho uváženia.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

(-3 je najhoršie známka / +5 je najlepšia známka)

6. 4. 2020 23:34:29

Mohlo to dopadnúť aj horšie, blackout sa odkladá

Mohlo to dopadnúť aj horšie, blackout sa odkladá

Upozorniť na chyby koalície, či nie?

Každý deň bojujem s tým, či upozorniť na chyby koalície, čo sa od opozície očakáva, alebo na ne nepoukazovať, aby už aj tak frustrovaná verejnosť nebola ešte viac zmätená.

Uvedomila som si, že po každom vyjadrení pána premiéra sú Slováci aj tak zaskočení, že opäť nevedia, čo ich zajtra čaká.

Nejednotnosť koaličných strán je zarážajúca. Neviem, či každý z nich pracuje s inými informáciami, údajmi a dátami. Pán Sulík chce otvárať automobilové predajne, zatiaľ čo pán premiér sa už skoro týždeň pohráva s myšlienkou vypnutia krajiny. Nakoniec Veľkú noc strávime pomerne v rovnakom móde ako posledné týždne, ibaže teraz to bude pod dozorom armády a polície. Šesť dní vydržíme, tam problém nevidím. 

Vidím ho však v neustálej neistote, ktorá medzi Slovákmi panuje a to oprávnene. Žijeme posledné dni v strese, ani nie tak z obavy z nákazy koronavírusom, ale toho, čo Igor Matovič opäť vymyslí.

Profily ParlamentnéListy.sk je kontaktná názorová platforma medzi politikmi, inštitúciami, politickými stranami a ich voličmi. Názory v tejto platforme nie je možné stotožňovať s postojmi vydavateľa a redakcie ParlamentnéListy.sk. Pre túto názorovú platformu platí Etický kódex vkladanie príspevkov.a Všeobecné podmienky používania služby ParlamentneListy.sk
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstúpiť do diskusie Komentovať článok Vytlačiť
reklama