Zdá sa vám, že premiér Robert Fico je sexi? V rebríčku najpríťažlivejších politikov sveta pohorel. Avšak taký Miloš Zeman mu môže len ticho závidieť

28. 7. 2015 15:48

Americký internetový portál Hottest Heads of State, ktorý sa zaoberá globálnou komunikáciou, zverejnil rebríček najpríťažlivejších štátnikov sveta. Medzi „ocenenými“ sa ocitol aj premiér Fico. Zaujímavosťou je, že ho predbehli takmer všetci lídri našich susedných krajín. Ficovi ale môže závidieť česká hlava štátu Miloš Zeman, ten skončil spomedzi našich priamych susedov najhoršie, a to na 170. mieste. Informácie priniesol portál Čas.sk.

Zdá sa vám, že premiér Robert Fico je sexi? V rebríčku najpríťažlivejších politikov sveta pohorel. Avšak taký Miloš Zeman mu môže len ticho závidieť
Foto: ReproFoto: facebook
Popis: Robert Fico, slovenský premiér
reklama

V 197-mennom zozname sa umiestnili známi i menej známi prezidenti, premiéri či králi sveta. Medzi najkrajšími politikmi je aj náš premiér Robert Fico, hoci až na 141. mieste.

Fica predbehol aj pápež František

Komu to predseda vlády „natrel“ a kto je príťažlivejší než on? V rebríčku, ktorý zostavil portál, majú prevahu muži. Nachádza sa v ňom 18 ženských zástupkýň. Medzi sexi štátnikmi sa objavilo aj meno Roberta Fica, ktorého môže tešiť najmä fakt, že sa do tohto rebríčka vôbec dostal, hoci skončil až na 141. mieste.  

Premiér vraj nepôsobí odpudivo

Nový čas sa pýtal politológa Tomáša Koziaka, prečo si myslí, že Fico zabodoval. Ten odpovedal, že „politici, ktorí zvyknú byť na významných postoch hocikde na svete, sú väčšinou fyzicky príťažliví, prípadne nepôsobia odpudzujúco“. Fica opísal ako vysokého, ramenatého muža.

Celý článok si môžete prečítať TU

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Veronika Žilková
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Prezidentka vymenovala  vládu Igora Matoviča

13:45 Prezidentka vymenovala vládu Igora Matoviča

Prezidentka SR Zuzana Čaputová v sobotu v Prezidentskom paláci vymenovala vládu Igora Matoviča (OĽaN…