Závacká (PD): Agresívny mobbing na ÚPN

26.10.2016 9:46

Za poslednú dobu podivné personálne zmeny na ÚPN mali v mediách veľký priestor. Písalo sa veľa, a predsa o ničom. Podstata toho všetkého je zlá firemná kultúra - mobbing, agresívny mobbing. Bohatí podnikatelia asi platia média, aby slovo mobbing veľim nepadalo, a nedostalo sa tak verejnosti do povedomia.

Závacká (PD): Agresívny mobbing na ÚPN
Foto: PRIAMA DEMOKRACIA
Popis: PRIAMA DEMOKRACIA

Skutočný stav vecí na UPN poznajú iba obete mobbingu a JUDr. Mária Ritomská, štatutárny orgán Inštitútu na ochranu ústavných práv. JUDr. Ritomská poskytuje týmto obetám nežištnú pomoc. Okrem obetí mobbingu na ÚPN p. Ritomská má v evidencii už takmer 1000 obetí mobbingu. A stále sa nenájde nik z politikov z NR SR, politikov na komunálnej úrovni, kto by jej podal pomocnú ruku.

Cit. M. Ritomská -

Ak by na Ústave pamäti národa existovala dobrá firemná kultúra, dobré pracovnoprávne vzťahy, zamestnanci by nemali strach, strach, strach, že prídu o prácu, nemuseli by sa tu písať pán poslanec, Glváč takéto články.Od roku 2012 registrujeme mobbing na Ústave pamäti národa a len vďaka sústavnému apelovaniu na pána predsedu, nie je na tomto Ústave zvýšený počet žalobných návrhov,ktorými sa zamestnanci rozhodli brániť sa proti mobbingu. Slováci, píšeme si históriu nášho národa, a Inštitút ochrany ústavných práv dokumentuje, monitoruje všetky násilnosti, ktoré človek v 21. storočí produkuje proti človeku. Láska k blížnemu sa vytratila. Existujú len témy: týraní starí ľudia, týrané ženy, týrané deti, týraní muži. A my doplňujeme ďalšiu tému: týraní zamestnanci.

Nebojte sa! Píšte tu

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Eva Božoňová
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

SNS: Kladenia vencov pri Pomníku padlých hrdinov v Solčanoch

12:29 SNS: Kladenia vencov pri Pomníku padlých hrdinov v Solčanoch

Dňa 7.5.2018 na pozvanie starostu obce Solčany a zároveň poslanca NRSR Juraja Soboňu, sa konalo klad…