SaS: Pellegriniho vláda vedie Slovensko do krachu | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

SaS: Pellegriniho vláda vedie Slovensko do krachu

23. 4. 2019 16:42

Varujeme vládu Petra Pellegriniho pred totálnym rozvratom verejných financií a verejných služieb, pretože je na najlepšej ceste sa k tomu dopracovať. Znižovanie daní, osobitne DPH na potraviny, sľubované zdvojnásobenie vianočných dôchodkoch, ako aj výrazné zníženie odvodu za poistencov štátu spolu s neustálym zvyšovaním zamestnaneckých benefitov dostane Slovensko na cestu štátneho krachu, akou prešlo Grécko.

SaS: Pellegriniho vláda vedie Slovensko do krachu
Foto: TASR
Popis: P.Pellegrini
reklama

Už dnes kolabuje zdravotníctvo, ešte sa nesplatili staré dlhy a už vznikajú nové, ale miesto riešenia zásadných problémov predseda SNS Andrej Danko robí z politiky čistý marketing, keď vyzýva ľudí, aby hlasovali, na ktoré potraviny sa má vzťahovať 10-percentná DPH.

Bezohľadnosť, s akou vláda Petra Pellegriniho pristupuje k verejným financiám a verejným službám, k zdravotníctvu či k vzdelávaniu, je zarážajúca a svedčí o tom, aký obrovský strach majú zlodejské strany Smer-SD a SNS z volebného krachu.

Dlhé roky za cenu zvyšovania daňového a odvodového bremena, teda na ťarchu občanov, vlády Smeru-SD horko-ťažko konsolidovali verejné financie a teraz sa má všetko zničiť, lebo ich už občania nechcú. Jediným receptom v tejto situácii je zdravý rozum. Prosíme občanov, aby sa nezúčastňovali na tejto falošnej hre politickej mafie a namiesto hlasovania o potravinách hlasovali o jej konci.

Richard Sulík, predseda SaS

Jana Kiššová, podpredsedníčka SaS

Eugen Jurzyca, tímlíder SaS pre verejné financie

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Čo už nemusíme a čo môžeme? Zmeny v opatreniach

7:00 Čo už nemusíme a čo môžeme? Zmeny v opatreniach

Športové podujatia s divákmi za jasne stanovených podmienok, šachovnicové sedenie v divadlách, kinác…

Server ParlamentnéListy.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Súhlasím Nesúhlasím