SNS: Pavol Goriščák si prevzal z rúk ministra cenné vyznamenanie | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

SNS: Pavol Goriščák si prevzal z rúk ministra cenné vyznamenanie

10.7.2018 13:44

V Bardejove sa po prvýkrát uskutočnilo výjazdové zasadnutie vlády Slovenskej republiky. Po skončení rokovania sa stretli ministri Slovenskej národnej strany s miestnou delegáciou na čele s predsedom Pavlom Goriščákom a taktiež aj s miestnym podnikateľom v poľnohospodárstve.

SNS: Pavol Goriščák si prevzal z rúk ministra cenné vyznamenanie
Foto: SNS
Popis: Slovenská národná strana

Slávnostného obeda sa zúčastnila ministerka poľnohospodárstva Gabriela Matečná a minister obrany Peter Gajdoš, ministerka školstva Martina Lubyová sa kvôli neodkladným povinnostiam slávnostného obeda nemohla zúčastniť. Nechýbal ani štátny tajomník ministerstva dopravy Peter Ďurček a krajský predseda SNS Ján Krišanda.

„Do Bardejova zavítala vzácna návšteva. Pripravili sme posedenie, kde sa stretli ministri s miestnymi ľuďmi či s človekom, ktorý aktívne pracuje v oblasti poľnohospodárstva. Na stretnutí sa mohli porozprávať o rôznych, im blízkym témam. Aj takto sa snažíme priblížiť politiku ľuďom,“ uviedol po skončení Pavol Goriščák, podľa ktorého aj takýmto spôsobom sa snažia vytvárať čo najlepšie prostredie, aby sa pozvaní hostia v Bardejove čo najlepšie cítili a aby im mesto a región prirástli k srdcu.

Na rokovaní vlády vedenie našej republiky schválilo pre okres Bardejov niekoľko miliónov eur, ktoré pomôžu nielen miestnej samospráve, ale aj obciam v okrese, či cirkvi. „Peňazí nie je nikdy dosť, no myslím si, že každé euro okresu pomôže, je to dobrá vec. Cieľom bolo pokryť čo najviac obcí, finančne pomôcť na rekonštrukcie alebo vybudovanie rôznych komunikácii, či občianskeho vybavenia. Som rád, že aj Slovenská národná strana mohla takto pomôcť starostom v regióne“ povedal Goriščák.

Príjemným prekvapením bolo ocenenie predsedu okresnej organizácie SNS v Bardejove z rúk ministra obrany Petra Gajdoša. Ocenenie za prínos v regióne a za reprezentovanie SNS v Bardejove, potešilo: „Bolo to neočakávané. Človek ani nečakal, že bude takýmto spôsobom ocenení. Veľmi si to vážim,“ dodal P. Goriščák.

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Ministerstvo obrany: Logisti sa na Lešti učia, ako ochrániť konvoj

22:19 Ministerstvo obrany: Logisti sa na Lešti učia, ako ochrániť konvoj

V priestoroch Centra výcviku Lešť sa v priebehu februára uskutočňuje trojtýždňový kurz ochrany konvo…

Server ParlamentnéListy.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Súhlasím Nesúhlasím