ĽS Naše Slovensko: Delegácia ĽS Naše Slovensko rokovala s krajským riaditeľom Policajného zboru v Banskej Bystrici

24.4.2018 7:10

Pred dvoma týždňami počas veľkonočných sviatkov v stredoslovenskej obci Kameňany cigánski extrémisti brutálne, takmer na smrť dobili 70-ročného dôchodcu. Ten skončil s krvácaním do mozgu v nemocnici. ĽS Naše Slovensko okamžite zareagovala nielen poskytnutím právnej pomoci rodine napadnutého dôchodcu, ale aj prešetrovaním bezpečnostnej situácie priamo na mieste útoku. V rámci toho sme sa stretli s miestnym starostom, ako aj okresným riaditeľom Policajného zboru SR v Revúcej.

ĽS Naše Slovensko: Delegácia ĽS Naše Slovensko rokovala s krajským riaditeľom Policajného zboru v Banskej Bystrici
Foto: Ľudová strana Naše Slovensko
Popis: Ľudová strana Naše Slovensko

V piatok 20. apríla 2018 prijal krajský riaditeľ Policajného zboru v Banskej Bystrici plk. JUDr. Štefan Šurka v tejto veci delegáciu poslancov NR SR za ĽS Naše Slovensko pod vedením jej predsedu Mariana Kotlebu a tajomníka strany Rastislava Schlosára. Počas rokovania nám krajský riaditeľ prisľúbil podniknúť konkrétne operatívne opatrenia, ktoré zásadne zvýšia bezpečnosť slušných obyvateľov v Kameňanoch, ako aj priľahlých obciach v okrese Revúca. Je len na prezidentovi Policajného zboru a ministrovi vnútra, či túto iniciatívu krajských policajtov podporia aj oni na najvyšších miestach.

ĽS Naše Slovensko však bude aj po tomto stretnutí pokračovať v podnikaní ďalších politických, legislatívnych a právnych krokov k tomu, aby sa podobné prípady už neopakovali. O našich aktivitách vás budeme naďalej informovať.

Rastislav Schlosár
poslanec NR SR
tajomník ĽS Naše Slovensko

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Zelník (SNS): Zvýšiť kvalitu a dostupnosť ambulantnej zdravotnej starostlivosti sa dá cez rezidentské programy navýšením počtu prijímaných absolventov medicíny

20:11 Zelník (SNS): Zvýšiť kvalitu a dostupnosť ambulantnej zdravotnej starostlivosti sa dá cez rezidentské programy navýšením počtu prijímaných absolventov medicíny

Ambulantný sektor v súčasnosti trpí nedostatkom lekárov. Výchova lekára špecialistu po skončení stre…