Bratislavský samosprávny kraj: Motivácia a ocenenie práce je dôležité

1.4.2018 15:26

Bratislavský samosprávny kraj pripravil k Dňu učiteľov prekvapenie pre zamestnancov na školách vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Župa týmto gestom vyjadruje poďakovanie a úctu tým, ktorí sú odhodlaní posúvať školstvo dopredu a záleží im na jeho rozvoji.

Bratislavský samosprávny kraj: Motivácia a ocenenie práce je dôležité
Foto: SITA
Popis: Ilustračné foto: Študenti strednej školy

„S kolegami chceme oceniť prácu pedagogických, ale aj nepedagogických zamestnancov 57 stredných škôl a školských zariadení v našej správe. Vieme, že ich úloha je neľahká, čo sa týka financií, postavenia, zodpovednosti. Aspoň takýmto malým krokom im chceme na Deň učiteľov vyjadriť úctu, poďakovať sa im za ich skvelú prácu, vytrvalosť a zároveň im pripomenúť, že školy sú našou prioritou,“ozrejmil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Bratislavská župa sa v spolupráci s kníhkupectvom Martinus rozhodla oceniť prácu tých, ktorým záleží na tom, aby sa školstvo posúvalo na vyššiu úroveň, ktorí svojou každodennou prácou rozvíjajú a pomáhajú žiakom, aby sa čo najlepšie uplatnili v každodennom živote. 2900 pracovníkov oddaných svojej profesii dostalo od župy ako pozornosť a zároveň poďakovanie darček vo forme 25e poukážky do kníhkupectva a tematický hrnček s nápisom „Vzdelanie mení svet“ Som jeho súčasťou. Osobitné poďakovanie patrí aj nepedagogickým zamestnancom župných škôl, na ktorých sa veľakrát zabúda, pretože aj oni sa významnou mierou podieľajú na fungovaní a chode škôl a školských zariadení.

Video pozdrav predsedu Bratislavského samosprávneho kraja nájdete na tomto linku:

https://www.facebook.com/bratislavskykraj.sk/videos/10151095428284963/

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef

Ďalšie články z rubriky

Zelník (SNS): Zvýšiť kvalitu a dostupnosť ambulantnej zdravotnej starostlivosti sa dá cez rezidentské programy navýšením počtu prijímaných absolventov medicíny

20:11 Zelník (SNS): Zvýšiť kvalitu a dostupnosť ambulantnej zdravotnej starostlivosti sa dá cez rezidentské programy navýšením počtu prijímaných absolventov medicíny

Ambulantný sektor v súčasnosti trpí nedostatkom lekárov. Výchova lekára špecialistu po skončení stre…