Lenivé leto v plnom prúde. Flegmaticky konštatuje poslanec Kaník cestou autom. Ak vás zaujíma, čo nám chce povedať, pozrite si video

26. 7. 2015 20:46

Ľudovít Kaník hovorí vo videu, ktoré natočil cestou v aute, o vízii zjednotenej pravice. Premiéra a súčasne predsedu SMER-u nazýva nepriateľom. „Ak chce pravica poraziť Fica, ktorý je jej nepriateľom, nemôže sa hašteriť medzi sebou,“ hovorí Kaník.

Lenivé leto v plnom prúde. Flegmaticky konštatuje poslanec Kaník cestou autom. Ak vás zaujíma, čo nám chce povedať, pozrite si video
Foto: ReproFoto: youtube
Popis: Ľudovít Kaník, poslanec NR SR (SDKÚ-DS)
reklama

Ak chce pravica vyhrať, musí sa spojiť. Tak znie hlavné posolstvo opozičného poslanca Ľudovíta Kaníka. Na hašterení pravicových strán sa Fico vraj dobre zabáva. Pravica sa podľa Kaníka musí spojiť ešte pred voľbami. „Reči o spojení sa po voľbách sú irelevantné, keďže nech rátam ako rátam, nevychádza to. Pravicový volič chce vidieť zjednotenú pravicu pred voľbami, aby túto koalíciu mohol voliť," hovorí poslanec.

Nachádzame sa na pomyselnej križovatke

Keď chcú politici otočiť vývoj na Slovensku, Kaník inú cestu ako spojenie pravicových strán nevidí. „Potrebujeme niečo také, ako bolo SDK. Keby nebolo SDK, nebol by porazený Mečiar. SDK vznikalo racionálnym rozhodnutím strán, ktoré videli, že bez spojenia pred voľbami nedokážu postaviť dostatočne silnú alternatívu voči Mečiarovi a jeho HZDS. Dnes sme v rovnakej situácii voči SMER-u Roberta Fica,“ povedal Ľudovít Kaník.

Video Ľudovíta Kaníka si môžete pozrieť TU

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Veronika Žilková
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Je to čista provokácia! Jediným zámerom je vrážať klin do koalície! Návrh SaS vybičoval v pléne emócie

21:45 Je to čista provokácia! Jediným zámerom je vrážať klin do koalície! Návrh SaS vybičoval v pléne emócie

Novelu zákona o štátnom jazyku z dielne SaS, ktorá navrhuje zrušiť uprednostnenie štátneho jazyka, p…