sobota, 6 marca, 2021
3.9 C
Bratislava
Úvod Politika Politici voličom ĽS Naše Slovensko: Vyzývame Pellegriniho, aby zastavil protiruské besnenie a nehlasoval za...

ĽS Naše Slovensko: Vyzývame Pellegriniho, aby zastavil protiruské besnenie a nehlasoval za predĺženie sankcií

Dôkazom agresívnej politiky západu je aj nedávna provokácia ukrajinských agentov v Azovskom mori. Cieľom tejto účelovej provokácie nebolo nič iné, než získať zámienku na umiestnenie vojsk NATO na území Ukrajiny. Smutné je, že hoci slovenské tajné služby disponujú pravdivými informáciami o pozadí tohto konfliktu a informujú o nich vysokých predstaviteľov štátu, tak tí rozprávajú do médií úplný opak.

Absolútnym vrcholom drzosti bolo však dnešné vystúpenie amerického veľvyslanca na Výbore NR SR pre obranu a bezpečnosť, kde úplne otvorene tlačil na poslancov NR SR, aby zákonom prinútili nakupovať jadrové palivo do slovenských elektrární od USA.

V Ľudovej Strane Naše Slovensko zastávame názor, že Slovenská republika by mala viesť vyváženú zahraničnú politiku a nemala by sa podieľať na geopolitických hrách a provokáciách, ktoré organizujú západné krajiny voči Rusku. Preto sme dnes listom požiadali predsedu vlády SR Petra Pellegriniho, aby zastavil konečne protiruské besnenie a aby na nadchádzajúcom stretnutí Európskej rady nehlasoval za ďalšie predĺženie ekonomických sankcií proti Ruskej federácii. Tieto sankcie ekonomicky aj politicky poškodzujú Slovensko, podporujú štvavé nálady proti ruskému národu a neprinášajú pre našu vlasť nič dobré. Znenie nášho listu adresované predsedovi vlády si môžete prečítať nižšie.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 322,104 +2,522 Dnes Úmrtí 7,739 +74 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 59,065 Last updated: 6. marca 2021 - 17:54 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky