Stanislav Martinčko: Ak Vás včera namotal Martinčko na miliardy, nečudujte ako Vás motá Fico a Matovič!!!

22. 2. 2016 13:24

Vo včerajšom blogu (18. 2. 2016) som zámerne skreslil čísla, ktoré hovoria, koľko miliárd starých korún zmizne zo Slovenska a namiesto 300 miliárd som napísal 30 miliárd starých korún.

Stanislav Martinčko: Ak Vás včera namotal Martinčko na miliardy, nečudujte ako Vás motá Fico a Matovič!!!
Foto: SITA
Popis: Premiér a predseda strany Smer-SD Robert Fico a Radoslav Procházka, predseda strany #Sieť

Je zarážajúce, že také očividné namotanie odhalil, myslím že len jeden diskutujúci, čo dáva jasný signál, že ľudia sú povrchní a netrápi ich to čo píšem, ale trápi ich Martinčko. Za tri roky takto zmizne nenávratne preč okolo jedného bilióna starých korún ! Toto z Vás nikoho nezaujíma? Vie si z Vás niekto predstaviť, že prečo sa tak máte ako sa máte? Je to ozaj astronomické číslo, ktoré sa ukradlo občanom. Viete ako mohlo vyzerať Slovensko, keby malo zodpovedných občanov, ktorí by si zvolili za svojich predstavených ozajstných gazdov a nie darebákov? Slováci sa dajú ľahko zmanipulovať, ak ich dokáže jednoduchým trikom namotať jednoduchý Martinčko a čo potom môžete očakávať od politikov, ktorí disponujú  celou armádou analytikov pracujúcich aby Vás zmanipulovali? Je ťažko odchádzať od bohatého prestretého stola, najmä ak viete, že to bačovanie na národe bude chcieť niekto zrátať.

Skúste sa zamyslieť, prečo sa pred parlamentnými voľbami vytvárajú kauzy, aby sa po voľbách na ne zabudlo. Spomeňte si na gorilu, jej veľkosť a čo z nej ostalo. Teraz je to podobné, s kauzou Fico vs. Matovič, ktorá sa začala s účtami na Belize, ktoré nesplnili účel, tak sa rýchlo obliekol Matovič do trička, Fico ho obvinil z podvodov, týmto dosiahli, že voliči Fica sú naštvaní na Matoviča a Matovičovi voliči sú naštvaní na Ficových voličov. Účel bol splnený a riadi sa starým známym, že kým sa ovce (voliči) hádajú, elita si môže potichu bačovať. Aby to ešte pred voličmi vyšperkovali, tak Matoviča v deň protestu vypočúvajú a pustia ho z polície neskôr. Politici kvôli tak obrovskému balíku sú ochotní sa na verejnosti aj opľúvať, aby za oponou sa navzájom poutierali. Tak nám treba! A Vy všetci, ktorí sa rozplývate nad proruskou Odvahou a ochkáte o Sibíri jeden dva príklady, že nikto tu nechce nič iné len prospech národu. Pozrite si prosím, ako sú drancované Slovenské lesy, vyvážame za hranice tisíce stromov, na ktorých bohatne pár ľudí, naše píly nemajú čo rezať. Rusko má svojich stromov do bludu, ale určite tento veľký trh potrebuje nábytok, lavičky a množstvo výrobkov z dreva. Takto nám nebude treba rúbať toľko stromov a budú na tom profitovať tisíce ľudí. V súčasnosti vedia aj slovenskí podnikatelia vo veľkom vyrábať, ale čoraz ťažšie je výrobky dobre predať. Otvorená cesta do Ruska je zároveň cesta do Číny a Indie. Myslíte si, že je to proti záujmom Slovenska?

Vsjo jasno?

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Petícia za zmenu pravádzkovateľa útulku a nocľahárne v Leviciach

9:17 Petícia za zmenu pravádzkovateľa útulku a nocľahárne v Leviciach

My, dole podpísaní občania, v zmysle petičného práva garantovaného nám ústavou Slovenskej republiky …