Pár slov šéfredaktora: Milí čitatelia ParlamentnýchListov.sk

6.10.2017 14:35

Tento týždeň nás odborná komisia vyradila zo zoznamu webov so sporným obsahom na stránke Konšpirátori.sk a rozhodla o pridaní nášho portálu do zoznamu stránok s overeným obsahom.

Pár slov šéfredaktora: Milí čitatelia ParlamentnýchListov.sk
Foto: Archív IM
Popis: Igor Matloň

Chcem sa poďakovať všetkým našim čitateľom za priazeň, ktorú ste nám zachovávali. A tiež všetkým našim respondentom, predovšetkým z radov politikov, ktorí nám svojimi názormi pomáhali tvoriť obsah nášho média.

Aj v budúcnosti ostaneme webom otvoreným všetkým názorom, ktoré rezonujú v spoločnosti. Výnimkou sú iba tie, ktoré porušujú platné zákony Slovenska. Osobne považujem za dôležité, aby sa k čitateľom dostali informácie zo všetkých možných uhlov pohľadu. Veď ako si majú potom urobiť vlastný názor, keď dostávajú iba jednofarebné názory? Ako môžu použiť kritické myslenie, keď na to nemajú dostatočné portfólio dát?

Som presvedčený o tom, že aj ľudia s rôznymi názormi môžu spolupracovať na spoločných cieľoch, napríklad na rozvoji Slovenska, a nie si iba stále klásť polená pod nohy. Určite je lepšie vynakladať energiu za niečo, a nie proti niečomu. Aspoň sa tá námaha zbytočne nestratí.

S úctou

Igor Matloň

šéfredaktor PL.sk

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Igor Matloň
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Chmelár: Špiniť štát a užívať si pritom výhody prezidenta, je zvrátenosť. Kiskov výrok "Treba prevziať moc" je ako z Leninovho spisu Štát a revolúcia

9:15 Chmelár: Špiniť štát a užívať si pritom výhody prezidenta, je zvrátenosť. Kiskov výrok "Treba prevziať moc" je ako z Leninovho spisu Štát a revolúcia

NÁZOR Politológ a prezidentský kandidát Eduard Chmelár tvrdo reagoval na sociálnej sieti na sobotňaj…