Hudobník Laco Déczi bez servítky: Oceňuje Trumpovu politiku, na Gotta nespomína v najlepšom

31. 5. 2019 6:00

Česko-slovensko-americký hudobník Laco Déczi je známy tým, že po ostré výrazy nechodí ďaleko. Znovu to potvrdil, keď sa rozhovoril o politike 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Česi, ktorí súčasného šéfa Bieleho domu kritizujú, vraj vedia „ho*no“.

Hudobník Laco Déczi bez servítky: Oceňuje Trumpovu politiku, na Gotta nespomína v najlepšom
Foto: TASR
Popis: Donald Trump

Laco Déczi sa narodil na Slovensku, hovorí po česky a už viac ako tridsať rokov žije v Spojených štátoch. Hoci je sám emigrant, jednoznačne podporuje protiimigračnú politiku súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

„Ľudia mi tu hovoria, že to je hlupák a také tie české názory. To mi pripadá, ako keď pes šteká na mesiac. Oni vedia úplné ho*no o tom, ako to tam je,“ nešetril hudobník tvrdými slovami v rozhovore pre server reflex.cz. „To je človek, ktorý čo hovorí, tak to všetko uskutočňuje,“ zastal sa Trumpa. Americký prezident vraj skutočne znižuje dane, na rozdiel od predchádzajúcich prezidentov.

„Predtým to sľuboval ten černoch, tak on nebol černoch, ten Obama, to bol polomoslim. Ten to sľuboval, potom to sľuboval Bush, potom to sľubovali všetci a nikto to nedokázal, len on,“ ocenil Déczi Trumpovu politiku a ešte dodal, že Trump je pravdovravný.

Americký prezident robí podľa Décziho chytrú politiku. Nezatvára vraj hranice všetkým prisťahovalcom. Len dáva jasne najavo, že stojí iba o vzdelaných pracovníkov. „Ale keď príde Arab, čo ten vie,“ krútil hlavou Déczi. „Oni nevedia nič. Ten spí doma, má päť manželiek a to je všetko,“ povedal.

Nijako zvlášť nešetril ani Karla Gotta. Toho vraj prosil, aby mu pomohol s útekom z Československa, ale Gott mu vraj nepomohol. „On bol s tými komunistami dosť spojený. Ono mu to vyhovovalo, bol slávny a tak,“ vyhlásil nekompromisne Déczi.

Celý rozhovor nájdete na webe reflex.cz.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: mp
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Psychiater zhodnotil psychický stav Grety. Novinár z Respektu sa rozpálil do biela

7:05 Psychiater zhodnotil psychický stav Grety. Novinár z Respektu sa rozpálil do biela

Novinár Respektu Petr Třešňák zareagoval na hodnotenie uznávaného psychiatra, predsedu českej Asociá…