Znovu stojíme na križovatke, máme šancu vybrať si, odkazujú matovičovci

17.11.2018 16:10

Slovensko opäť stojí na križovatke a spoločnosť má znovu šancu vybrať si, aký bude náš zajtrajšok, aký bude charakter Slovenska a jeho budúcnosť. Pri príležitosti Novembra 89 to uviedli predstavitelia hnutia OĽaNO.

Znovu stojíme na križovatke, máme šancu vybrať si, odkazujú matovičovci
Foto: df
Popis: Líder OĽaNO Igor Matovič

"Či to bude štát, kde právo a spravodlivosť bude platiť pre každého rovnako. Štát, kde talent, energia a húževnatosť budú odmenené a za poctivú prácu dostanú ľudia riadne zaplatené. Krajina, kde dane budú ľudia platiť s hrdosťou, pretože budú rozumnou investíciou do budúcnosti našich detí. Krajinou, kde politici budú s pokorou spravovať Slovensko, ktoré im ľudia zverili," odkázali Obyčajní.

Podľa nich všetci vieme, akým prekážkam čelíme. "Čo nám však dnes chýba, je politika zdravého rozumu, bez malicherností a vzájomných hádok. Ťažké rozhodnutia, ktoré zoberú Slovensko oligarchom a vrátia ho naspäť ľuďom. A nadovšetko potrebujeme odvážnych ľudí, ktorí povedú krajinu aj v ťažkých časoch," tvrdia v stanovisku.

Predstavitelia OĽaNO sa domnievajú, že naša nádej na lepšie Slovensko je dnes väčšia ako prekážky, ktoré nám stoja v ceste. "Máme vlastný štát, máme slobodu a svoj osud držíme v rukách. A máme nádej, že Slovensko bude krajinou, o akej sme snívali 17. novembra," dodali.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Najhoršie zlyhanie ochranky? Hrnčiar v tom má jasno, nebol to jeho prípad

0:00 Najhoršie zlyhanie ochranky? Hrnčiar v tom má jasno, nebol to jeho prípad

Aktuálna situácia okolo ochrankárov nie je štandardná. V nedeľnej diskusnej relácii Na telo v televí…