Zaznelo zo SaS: Hľadá sa prezidentský kandidát Smeru, ľudia sa moc nehrnú dať si na čelo pečiatku zločineckej organizácie

2. 10. 2018 14:05

Komunálne aj prezidentské voľby sa nezadržateľne blížia a Slovensko stále nepozná meno kandidáta, ktorého do boja postaví Smer. Podľa Galka ho nevedia nájsť, pretože ľudia nechcú vystupovať pod logom Smeru.

Zaznelo zo SaS: Hľadá sa prezidentský kandidát Smeru, ľudia sa moc nehrnú dať si na čelo pečiatku zločineckej organizácie
Foto: TASR
Popis: Robert Fico a Miroslav Lajčák

„Hľadá sa prezidentský kandidát Smeru. Ľudia sa nejako moc nehrnú dať si na čelo pečiatku zločineckej organizácie,“ napísal vo svojom facebookovom statuse. Ako dôkaz použil komunálne voľby, v ktorých poukázal na jednu skutočnosť. V Stupave, kde Galko žije, nemá Smer ani SNS jediného kandidáta na primátora. Na druhej strane, za mestského poslanca kandiduje z týchto strán iba jeden človek. „Ide o bývalého primátora, ktorý je jednou nohou v base a nikto by ho na kandidátku nedal,“ vysvetlil.

Na porovnanie uviedol, že demokratická únia, ktorá sa skladá zo SaS, OĽaNO, KDH, Nova a Zmena zdola postavila aj kandidáta na primátora (Petra Novisedláka – pozn. redakcie), aj 14 kandidátov na poslancov. Dodal, že v Stupave sa na magistrát volí 16 poslancov. „Jedno miesto sme nechali voľné pre jedného slušného nezávislého kandidáta, ktorého podporíme, lebo on chcel ísť ako nezávislý. A jeden náš kandidát tesne pred voľbami z vážnych zdravotných dôvodov odstúpil. Takže u nás je to jeden ku 14. Že pozdravujem ´spoluobyvateľov´ Stupavy smeráka Erika Tomáša a esenesáka Antona Hrnka,“ uzavrel.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: PH
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Drucker sa rozhodol: Dobrá voľba pôjde do volieb samostatne. Rokovania s Mostom skončili

18:05 Drucker sa rozhodol: Dobrá voľba pôjde do volieb samostatne. Rokovania s Mostom skončili

Mimoparlamentná strana Dobrá voľba pôjde do nadchádzajúcich parlamentných volieb samostatne. Pre TAS…