Za každú cenu liať špinu, len nenávisť! Fico takto bráni Pellegriniho

30. 8. 2019 15:28

Zúfalstvo opozície vyplývajúce z jej neschopnosti prináša len ďalšie a ďalšie hlúpe nápady. Reaguje predseda najsilnejšej parlamentnej strany Smer – SD Robert Fico na aktivitu opozície odvolať predsedu vlády Petra Pellegriniho. Strana bude podľa neho brániť premiéra všetkými dostupnými prostriedkami.

Za každú cenu liať špinu, len nenávisť! Fico takto bráni Pellegriniho
Foto: TASR
Popis: Robert Fico na archívnej snímke

Podanie návrhu na odvolanie funkčnej vlády pár mesiacov pred koncom volebného obdobia sa podľa Fica nedá nazvať nijako inak, len ako pokus za každú cenu liať špinu a bez dôkazov obviňovať.

Zdroj: Facebook/Robert Fico

„To je totiž jediné, čo dnes súčasná opozícia dokáže robiť. Žiadna alternatíva, žiadna nová vízia, len nenávisť,“ upozorňuje poslanec NR SR.

Poslanecký klub strany Smer – SD bude preto predsedu vlády a celú koaličnú vládu pred opozíciou brániť všetkými dostupnými prostriedkami, konštatuje Fico vo svojom statuse. 

Označuje pritom opozíciu ako ľudí, ktorú reprezentujú "uznaní daňoví podvodníci ako A. Kiska a I. Matovič, narkoman a podozriví z obchodovania s drogami ako B. Kollár a M. Truban, pozemkový špekulant R. Sulík či privatizačné dieťa a vymetač politických strán M. Beblavý". Uvádza sa vo facebookovom statuse Roberta Fica.

Igor Matovič v piatok potvrdil, že má dostatok podpisov poslancov na iniciovanie mimoriadnej schôdze NR SR, na ktorej chce premiérovi vysloviť nedôveru.

Pellegrinimu chce opozícia vysloviť nedôveru, lebo neodvolal Moniku Jankovskú z postu štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti.

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Po prvej verejnej voľbe Najvyšší súd stále bez hlavy. Tak znova 30. marca

19:21 Po prvej verejnej voľbe Najvyšší súd stále bez hlavy. Tak znova 30. marca

Súdna rada SR opäť nezvolila predsedu Najvyššieho súdu (NS) SR. Ani jedna z kandidátok – Jana Bajánk…