Z nás proimigrantských eurohujerov nespravíte. Galko odkazuje bratislavskej kaviarni, že SaS sa nezmení

14.5.2016 17:10

Poslanec za SaS a exminister obrany Ľubomír Galko sa pustil do tých, ktorí by zo saskárov chceli spraviť ľavicovo liberálnu stranu. Galko im odkazuje, že SaS sa len tak nedá a ak to istej skupinke prekáža, môže si založiť vlastnú stranu.

Z nás proimigrantských eurohujerov nespravíte. Galko odkazuje bratislavskej kaviarni, že SaS sa nezmení
Foto: SITA
Popis: Ľubomír Galko

Exminister Galko tvrdí, že ho udivuje internetový ošiaľ určitej skupiny ľudí, ktorí by chceli spraviť z SaS silou-mocou proimigračnú, proeurofederalistickú, eurohujerskú a ľavicovo liberálnu, možno až socialistickú stranu.

„Nebude z SaS taká strana, proste nebude. Ak takú stranu ľudia chcú, musia si ju založiť. Nie meniť SaS nasilu cez net, určité spriaznené médiá a podobne a hlasno pritom kričať, aby to vyzeralo, že tá skupina a ten dopyt sú silnejšie, než ako v skutočnosti možno sú,“ píše poslanec s tým, že istá skupina ľudí dokonca citovo alebo psychologicky niektorých členov SaS vydiera.

Zdroj: Facebook/Ľubomír Galko

Galko sľubuje, že SaS zostane pravicovou liberálnou a eurorealistickou stranou s racionálnym postojom k migračnej kríze, ktorá je za zotrvanie Slovenska v EÚ, ale zároveň je aj za zásadné reformovanie EÚ.

„Založenie novej proimigračnej, proeurofederalistickej a ľavicovej liberálnej, až socialistickej strany, ak takú ľudia chcú, je jediné čestné riešenie. Prosím, nechajte nás v SaS už na pokoji, naša orientácia je taká, akú pokladáme za správnu a akú chceme mať, naše hodnoty a zásady sa nemenia,“ dodáva Galko na Facebooku.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: ste
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

VIDEO: Hlina pomenoval strany, s ktorými vylúčil spoluprácu: Kandidátku KDH budeme skladať takto

18:03 VIDEO: Hlina pomenoval strany, s ktorými vylúčil spoluprácu: Kandidátku KDH budeme skladať takto

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) vylučuje povolebnú spoluprácu so stranami Smer-SD, ĽSNS a SNS. P…