Z nás proimigrantských eurohujerov nespravíte. Galko odkazuje bratislavskej kaviarni, že SaS sa nezmení

14.5.2016 17:10

Poslanec za SaS a exminister obrany Ľubomír Galko sa pustil do tých, ktorí by zo saskárov chceli spraviť ľavicovo liberálnu stranu. Galko im odkazuje, že SaS sa len tak nedá a ak to istej skupinke prekáža, môže si založiť vlastnú stranu.

Z nás proimigrantských eurohujerov nespravíte. Galko odkazuje bratislavskej kaviarni, že SaS sa nezmení
Foto: SITA
Popis: Ľubomír Galko

Exminister Galko tvrdí, že ho udivuje internetový ošiaľ určitej skupiny ľudí, ktorí by chceli spraviť z SaS silou-mocou proimigračnú, proeurofederalistickú, eurohujerskú a ľavicovo liberálnu, možno až socialistickú stranu.

„Nebude z SaS taká strana, proste nebude. Ak takú stranu ľudia chcú, musia si ju založiť. Nie meniť SaS nasilu cez net, určité spriaznené médiá a podobne a hlasno pritom kričať, aby to vyzeralo, že tá skupina a ten dopyt sú silnejšie, než ako v skutočnosti možno sú,“ píše poslanec s tým, že istá skupina ľudí dokonca citovo alebo psychologicky niektorých členov SaS vydiera.

Zdroj: Facebook/Ľubomír Galko

Galko sľubuje, že SaS zostane pravicovou liberálnou a eurorealistickou stranou s racionálnym postojom k migračnej kríze, ktorá je za zotrvanie Slovenska v EÚ, ale zároveň je aj za zásadné reformovanie EÚ.

„Založenie novej proimigračnej, proeurofederalistickej a ľavicovej liberálnej, až socialistickej strany, ak takú ľudia chcú, je jediné čestné riešenie. Prosím, nechajte nás v SaS už na pokoji, naša orientácia je taká, akú pokladáme za správnu a akú chceme mať, naše hodnoty a zásady sa nemenia,“ dodáva Galko na Facebooku.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: ste
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Smeráci si nemôžu dovoliť nezávislú políciu. Hrozí im zhabanie majetkov, preto tam chcú zabetónovať svojich, spustil Matovič

14:35 Smeráci si nemôžu dovoliť nezávislú políciu. Hrozí im zhabanie majetkov, preto tam chcú zabetónovať svojich, spustil Matovič

Pri voľbe nového policajného prezidenta sa podľa lídra hnutia OĽaNO Igora Matoviča nič nezmení a "st…