Z kádeháckej političky Žembovej je opäť sestrička

2. 6. 2016 10:55

Bývala moderátorka a exhovorkyňa KDH Jána Figeľa Nataša Žembová zmenila povolanie. Najnovšie si oblieka sestričkovskú rovnošatu, informuje denník Plus JEDEN DEŇ. Pritom ešte po neúspechu KDH vo voľbách sa vyznávala, že urobí všetko pre to, aby strana rástla. Čo sa za tých pár týždňov zmenilo?

Z kádeháckej političky Žembovej je opäť sestrička
Foto: SITA
Popis: Bývalá hovorkyňa KDH Nataša Žembová

Tvár Nataše Žembovej je mnohým známa z televíznej obrazovky, kde pôsobila ako moderátorka a neskôr začala pôsobiť na poste hovorkyne Kresťansko- demokratického hnutia. Po neúspechu strany v marcových parlamentných voľbách Žembová tvrdila: „Urobím všetko pre to, aby strana rástla. KDH sa nevzdáva. Môže to byť silná strana.“

Ako však píše Plus JEDEN DEŇ, Žembová si 17. februára, čiže dva týždne pred voľbami, založila so svojím straníckym kolegom, právnikom Petrom Kubinom eseročku Trauma Clinic a do partie zobrali aj lekára Vladimíra Vozára. Žembová a lekár pôsobia na traumatológií, kde do 17. hodiny zvyčajne prijímajú pacientov a ambulanciu prevádzkujú v Šali.

Ako sa vyjadrila samotná Žembová, eseročka nie sú jej zadné dvierka. „Robila by som to popri tom,“ povedala. Exhovorkyňa sa však už vo februári stala konateľkou, čo nie je zlúčiteľné s funkciou poslankyne.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du

Ďalšie články z rubriky

Matovič tvrdí, že to Fico vedel. Toto si myslia o obvinení šéfa Smeru opoziční lídri. A Danko

19:25 Matovič tvrdí, že to Fico vedel. Toto si myslia o obvinení šéfa Smeru opoziční lídri. A Danko

Robert Fico (Smer-SD) ako docent trestného práva vedel, že videom o Milanovi Mazurekovi sa dopúšťa t…