Vymývanie mozgov za naše milióny. Vy zvrátení fanatici, moje deti vám zničiť nedovolím, odkazuje vytočená Markéta Šichtařová

3.11.2017 19:00

Ekonómka a spisovateľka Markéta Šichtařová sa vo svojom blogu na iDnes.cz zamerala na nový projekt českého ministerstva školstva s názvom Gendrová rovnosť. Odsudzuje nielen to, koľko projekt ministerstvo stál, ale aj to, že vymýva deťom mozgy.

Vymývanie mozgov za naše milióny. Vy zvrátení fanatici, moje deti vám zničiť nedovolím, odkazuje vytočená Markéta Šichtařová
Foto: ReproFoto: ČT
Popis: Ekonómka Markéta Šichtařová

Podľa Šichtařovej gendrovú rovnosť definuje odborná komisia, ktorá dohliada na to, aby bola do všetkých vnútorných dokumentov ministerstva riadne zapracovaná  a aby sa všetci zamestnanci ministerstva riadne gendrovo korektne správali.

„Na liečbu chorých detí sa síce musia zakladať zbierky a zbierať trápne viečka od fliaš, ale sedem miliónov (takmer 275-tisíc eur - pozn. PL.sk) vláda pokojne hodí na takú, s prepáčením, volovinu, ktorej cieľom je deťom ,vysvetliť‘, že sú vlastne nejaké chybné, keď napodobňujú mamu a otca a správajú sa teda podľa mužských a ženských vzorov,“ čuduje sa spisovateľka.

Potom sa zamýšľa nad otázkou, či sú podľa gendrovej doktríny chybné aj jej deti, keď syn podľa výkladu tohto nového náboženstva prejavuje stereotypné správanie a hanbí sa priznať, že by ho bavilo hrať sa s bábikou, zatiaľ čo dcéra pod vplyvom gendrovo stereotypnej výchovy potláčala svoje skutočné potreby a autíčkam sa vyhýbala.

Šichtařová má pocit, že je to návrat do čias, keď sa ľudia báli hovoriť. „Namiesto ,súdruh Stalin je vôl‘ sa dnes musíme báť použiť slová ako ,smetiar‘, ,asistentka‘, ,zdravotná sestrička‘ či ,baník‘,“ menuje spisovateľka podľa svojich slov gendrovo nekorektné výrazy. „Správne je zrejme ,smetiari, smetiarky a smetiarčatá‘, ten tretí výraz označuje bezpohlavné bytosti, ktoré sa ešte nerozhodli, či sa cítia ako muž alebo ako žena,“ spresňuje.

Je presvedčená, že logika aj podstata projektu sú natoľko hlúpe, že ich nemožno brať vážne, a pohoršuje ju predovšetkým fakt, že cieľom je malým a tvárnym deťom vymývať mozgy už odmalička. „Ak budeme do detí odmala hustiť, že muži a ženy sa nelíšia, že majú robiť rovnakú prácu a majú sa správať rovnako, vlastne tým naše deti mentálne vykastrujeme. Skutočne sa nakoniec začnú správať nemužsky a nežensky,“ zdôrazňuje Šichtařová.

Na záver dodáva, že gendrové náboženstvo už dávno nie je len smiešne, ale zvrátené. Nebezpečne robí všetko pre to, aby pohlavie vymazalo. „Teda aby nám znemožnilo rozmnožovanie. Dievčatko, ktorému budeme odmala vštepovať, že nie je dievčatko, ale bezpohlavné ,to‘, sa psychicky zrúti a začne kričať, že je sexuálne obťažované, len čo ho iné ,to‘ požiada o telefónne číslo či pozve na pohárik,“ uvádza Šichtařová s tým, že nehodlá dovoliť gendrovým fanatikom, aby v mene svojho nového náboženstva ničili jej deti.

Celý text si môžete prečítať TU.

autor: dah

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Neodvolali ho. Danko zostáva šéfom parlamentu

17:51 Neodvolali ho. Danko zostáva šéfom parlamentu

Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) zostáva vo funkcii. Rozhodli o tom v stredu poslan…