Všetci buďme ticho. To je jeho Slovensko, jeho peniaze, jeho úspech, sumarizuje Ficovo správanie liberálka

27. 11. 2016 19:55

Premiér Robert Fico je v posledných dňoch pranierovaný v médiách viac ako zvyčajne. Dôvodom je viacero jeho vyjadrení, či už na adresu prezidenta Andreja Kisku, opozície, alebo novinárov. Čo z jeho vyjadrení vyplýva, zhŕňa liberálna poslankyňa Jana Kiššová.

Všetci buďme ticho. To je jeho Slovensko, jeho peniaze, jeho úspech, sumarizuje Ficovo správanie liberálka
Foto: SITA
Popis: Jana Kiššová, podpredsedníčka SaS
reklama

Premiér a zároveň aj predseda najsilnejšej vládnej strany Smer-SD Robert Fico sa už viackrát vyjadroval na adresu novinárov. Uplynulý týždeň niektorých z nich označil za špinavé protislovenské prostitútky, počas leta stihol zas redaktora TV Markíza Michala Kovačiča počastovať prívlastkom záchodový pavúk. Viac sme o tom písali TU.

Ráznu rétoriku volí aj voči prezidentovi či opozičným poslancom. Premiérovo vyjadrovanie si zobrala na paškál opozičná poslankyňa z SaS Jana Kiššová. „Tak si to zhrňme: prezident Kiska sa nemá starať do parlamentu (nech dá pod nový rokovák podpis a nešpekuluje), opozícia nech nič nekritizuje, lebo útočí na Ficove predsedníctvo a jeho obrovský úspech,“ objasňuje Sulíkova poslankyňa.

V jej príspevku príde reč aj na už spomínané vyjadrenia Fica na adresu novinárov. „Redaktori nech sa nič nepýtajú a nechajú premiéra diskutovaťsamého so sebou, lebo inak sú špinavé protislovenské prostitútky', a nech všetci čušia o bezbrehom rozkrádaní verejných peňazí, veď čo je koho do toho,“ pokračuje. V závere svojho príspevku na sociálnej sieti saskárka dodáva: „Takže všetci buďme ticho, to je jeho Slovensko, jeho peniaze, jeho úspech.“

Zdroj: Facebook/Jana Kiššová, poslankyňa NR SR, SaS

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
reklama

Ďalšie články z rubriky

Haulík: Pellegrini nechce byť  predsedom  Smeru. Zrátal si, že potom by už nikdy nebol  premiérom

23:59 Haulík: Pellegrini nechce byť predsedom Smeru. Zrátal si, že potom by už nikdy nebol premiérom

Pellegrini nemá záujem o funkciu predsedu Smeru. “Podľa mňa si to vyhodnotil skôr tak, že ak by sa …