Veľká razia v Bratislave. NAKA udrela v budove Technopolu, súvisí to s tunelovaním

17. 12. 2019 10:31

Národná kriminálna agentúra (NAKA) vykonáva zaisťovacie úkony v budove Technopolu v Bratislave v súvislosti s tunelovaním majetku akciovej spoločnosti. Informuje o tom Polícia SR na sociálnej sieti. O zásahu už písal portál Aktuality.sk.

Veľká razia v Bratislave. NAKA udrela v budove Technopolu, súvisí to s tunelovaním
Foto: TASR
Popis: Na snímke budova Technopolu počas policajnej razie.
reklama

"Bližšie informácie nie je možné v súčasnosti poskytnúť," dodali policajti. Podľa portálu prišla na miesto približne desiatka mužov bez kukiel.

Aktuality.sk píšu, že v kauze Technopol, kde mala skupina ľudí okolo Mariana K. pripraviť pôvodných vlastníkov o bratislavský vežiak, je obvinených viacero osôb aj jedna firma.

V kauze Technopol Servis sú obvinení napríklad Jozef D. a Jozef D. mladší. Jozef D. starší je aj svedkom v kauze falšovania zmeniek TV Markíza. Podľa svedka Petra Tótha mal práve on poskytnúť starú tlačiareň, atrament, papier a toner na falšovanie sporných zmeniek. V kauze je obvinený aj jeden z advokátov Mariana K. Andrej Š. a niekdajší obchodný partner Mariana K. Peter H.

Kauzu Technopol otvoril zavraždený novinár Ján Kucia

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Saková: Slovensko zvláda koronavírus na výbornú vďaka Pellegrinimu a  ľuďom. Matovič vystrašil svojimi rečami o blackoute aj nadnárodné spoločnosti

17:35 Saková: Slovensko zvláda koronavírus na výbornú vďaka Pellegrinimu a ľuďom. Matovič vystrašil svojimi rečami o blackoute aj nadnárodné spoločnosti

Slovensko zvláda situáciu s koronavírusom na výbornú a to vďaka nastaveniam Pellegriniho vlády a d…