Vďačnosť a pochvala. Nemala čo vytknúť. Čaputová takto zhodnotila Pohodu

15. 7. 2019 0:00

Prezidentka Zuzana Čaputová si svoju účasť na tohtoročnom festivale Pohoda nevie vynachváliť. Aspoň podľa statusu, ktorý zverejnila na sociálnej sieti spolu s niekoľkými fotografiami.

Vďačnosť a pochvala. Nemala čo vytknúť. Čaputová takto zhodnotila Pohodu
Foto: facebook.com/zcaputova/
Popis: Prezidentka Zuzana Čaputová na festivale Pohoda 2019.
reklama

Ako sme vás už informovali na inom mieste, prezidentka Zuzana Čaputová bola ešte v piatok (12.7.) hosťom na aktuálnom ročníku multižánrového festivalu Pohoda, ktorý sa v závere uplynulého týždňa uskutočnil na trenčianskom letisku. 

Na 23. ročníku festivalu v preplnenom stane počas diskusie, ktorú moderoval Štefan Hríb, komentovala okrem iného svoje doterajšie zahraničné cesty a zhodnotila tiež svoj nástup na post. 

Čaputová, zdá sa, čas strávený na festivale rozhodne nepovažovala za zle využitý. Práve naopak. Svoj pobyt na trenčianskom letisku si zjavne užívala,  a bez najmenšieho náznaku kritiky, sa o svoje pozitívne pocity z Pohody podelila aj na sociálnej sieti.

"Aj tento rok je na Pohode vynikajúca atmosféra. Som vďačná za priazeň, ktorá sa mi dostala. Potlesk na začiatku debaty so Štefanom Hríbom bol silným zážitkom. Stretla som aj veľa milých ľudí z mimovládnych organizácií, ktorí sa venujú mimoriadne dôležitým aktivitám, čo si veľmi vážim. Želám nám všetkým čo najviac pohody," uviedla Čaputová v statuse.

Autor: Redakcia

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

18:25 Nariadi nám OSN prijať utečencov? Jasné fakty

Svetové médiá už informovali, že OSN rozhodla, že klimatických utečencov nebudú môcť vrátiť do krají…