VIDEO „Ty debil!“ Britským policajtom pri kontrole podozrivej osoby povolili nervy a vytiahli obušky

12.8.2017 19:35

Server britského denníka The Sun uverejnil video, ktoré zachytáva policajtov v civile, ako kontrolujú človeka, ktorý mal v aute marihuanu. Keď sa ďalší občan preverovaného muža zastal, policajtom praskli nervy a začali sa diať veci.

VIDEO „Ty debil!“ Britským policajtom pri kontrole podozrivej osoby povolili nervy a vytiahli obušky
Foto: Facebook,Mack's Pie & Mash
Popis: Vlajka Veľkej Británie

Britskí policajti v civile preverovali v Birminghame muža a našli v jeho aute marihuanu. Vodič sa bránil, že droga nie je jeho. Keď sa muža zastali ďalší občania, napätie začalo gradovať. Strážcovia zákona sa s ľuďmi pustili do slovnej potýčky, pri ktorej padli slová ako „ty debil“ alebo „ty idiot“.

Slovné útoky sa však čoskoro zmenili na fyzické. Policajti vytiahli obušky, jedného z občanov úder sklátil na zem. Ďalší ľudia sa už radšej držali od policajtov bokom. Len na strážcov zákona kričali: „Nechajte ho na pokoji!“ a ich počínanie si nahrávali na mobilné telefóny. Zábery sa následne rozleteli po internete takmer rýchlosťou blesku.

Policajti teraz postup svojich kolegov počas zatýkacieho procesu preverujú. Kým celý incident nevyšetria, policajti zachytení na videu budú stiahnutí z ulíc a preradení na inú prácu.

Celý text si môžete v angličtine prečítať TU.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: mp
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Je to formálne a politicky motivované. Zbytočný krok. Z jeho strany došlo k porušeniu zákona. Časť Kiskovho spisu posiela výbor NR SR na rezort financií

15:10 Je to formálne a politicky motivované. Zbytočný krok. Z jeho strany došlo k porušeniu zákona. Časť Kiskovho spisu posiela výbor NR SR na rezort financií

Časť spisu prezidenta Andreja Kisku o financovaní jeho predvolebnej kampane posiela Výbor Národnej r…