VIDEO Tomáš Sulíkovi: Ako 15-krát vám zviažu ruky, dajú vám vrece na hlavu a privedú vás pred Kočnera ako obeť...

9. 11. 2019 10:02

Odstúpenie Martina Glváča (Smer-SD) z postu podpredsedu NR SR pre jeho údajnú komunikáciu s Marianom Kočnerom, bolo tento týždeň aj témou politickej diskusnej na TV Joj. Hosťami v štúdiu boli predseda opozičnej SaS Richard Sulík a poslanec Smeru Erik Tomáš. Reprezentant vládnej strany v debate pripomenul svojmu súperovi jeho stretnutia s dnes obvineným Kočnerom a označil ho za pokrytca.

VIDEO Tomáš Sulíkovi: Ako 15-krát vám zviažu ruky, dajú vám vrece na hlavu a privedú vás pred Kočnera ako obeť...
Foto: Printscreen TV Joj
Popis: Na videosnímke zľava Erik Tomáš a Richard Sulík počas politickej diskusie v TV Joj.
reklama

"Martin Glváč kvôli kontaktom s Marianom Kočnerom prejavil politickú kultúru a odstúpil z funkcie. Šéf liberálov Richard Sulík má ten istý problém, ale do politického dôchodku sa nechystá. Jeho pokrytectvo som mu pripomenul v diskusnej relácii Na hrane TV JOJ," píše na sociálnej sieti Tomáš a odkazuje na video, ktoré zachytáva predovšetkým jeho časť vystúpenia v televíznom štúdiu. 

"Ak platí na Slovensku, že padni komu padni, ak meriame rovnakým metrom, tak by mali nasledovať ďalší politici, ktorí majú toxickú, opakujem toxickú komunikáciu s Marianom Kočnerom. No a medzi nimi, samozrejme, pán Kollár, pán Matovič, a aj tu prítomný pán Sulík," obrátil sa Tomáš na svojho oponenta v diskusii a pripomenul mu, že jeho pozícia v kontexte očisty politického života je "po tomto neudržateľná". Na otázku Sulíka, že z pozície čoho, by to malo u neho platiť, Tomáš reagoval, že z pozície lídra kandidátky SaS.

Tomáš v relácii porovnal komunikáciu Glváča a Sulíka s Kočnerom. Rozdiel vidí v tom, že Sulíkova komunikácia je ešte horšia.

"Napríklad, že Kočnerovi online sprestredkúvavate voľbu generálho prokurátora, ako predseda parlamentu. Vy ako predseda parlamentu ste mali ako prvý informácie o výsledku voľby generálneho prokurátora a hneď druhý v poradí bol Marián Kočner, " pripomenul Sulíkovi.

Tomáš Sulíkove argumenty o tom, že sa v súvislosti so stretnutiami s Kočnerom snaží vykresliť ako obeť, neberie.

"Stále hovoríte, že ste obeť. Ale vy sám ste v blogu priznali, že ste sa minimálne 12 až 15 krát stretli s Mariánom Kočnerom. Dokonca ste sa priznali, že nie vždy to bolo na jeho pozvanie, že ste sa sám pozvali. A ja hovorím, že keď vy hovoríte, že 12 až 15-krát, tak to muselo byť aspoň raz toľko," rozpitvával minulosť Sulíka Tomáš.

Líder SaS mu pri poslednej vete skočil do reči a s úsmevom, pravdepodobne v rámci srandy, povedal: "250". 

"Ostaňme pri tom vašom čísle 15-krát. Ako 15 krát vám zviažu ruky, dajú vám vrece na hlavu a privedú vás pred Kočnera ako obeť..." doplnil Tomáš.

Autor: Redakcia

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Jankovská sa vzdala funkcie sudkyne

13:10 Jankovská sa vzdala funkcie sudkyne

Monika Jankovská sa vzdala funkcie sudkyne. Oznámila to v liste adresovanom Kancelárii prezidenta SR…