VIDEO Raši: Treba vychladnúť. Vráti sa šéf, potom si sadneme

4. 6. 2019 15:15

Atmosféra je v Smere je taká ako včera aj dnes, predseda je stále mimo, od volieb sme sa nestretli. Informoval novinárov dobre naladený podpredseda Smeru – SD Richard Raši. Ubezpečoval, že ani on nevie, kde sa Robert Fico nachádza. Akonáhle sa však vráti, určite zareaguje, „aby ste boli spokojní“.

VIDEO Raši: Treba vychladnúť. Vráti sa šéf, potom si sadneme
Foto: TASR
Popis: Richard Raši

Richard Raši vylúčil, že by sa počas víkendu konali nejaké okresné či krajské rady Smeru, alebo ďalšie iniciatívy. Sám však plánuje zvolať v Košiciach krajskú radu Smeru, no až po svojom návrate z Číny.

„Počas víkendu som sa stretol aj s Monikou Smolkovou, ktorá mi potvrdila, že jej list bol adresovaný okresným a krajským štruktúram, v žiadnom prípade nechcela problém riešiť cez médiá. Rovnako chce postupovať aj Raši a problémy v Smere najprv vydiskutovať „doma“ a až potom cez médiá.

Richard Raši počas otázok novinárov na Úrade vlády SR   Zdroj FB/Denník N

„Na každú situáciu sú rozličné riešenia. Možné alternatívy si musíme povedať doma a potom vás budeme informovať,“ konštatoval a zdôraznil, že súčasnú situáciu určite nenechajú „vyhniť“. „My kropíme a hnojíme,“ dodal s úsmevom.

Nemusíme reagovať zo dňa na deň, ďalšie voľby sú až v marci, ubezpečil podpredseda Smeru. „Treba vychladnúť. Musí sa vrátiť šéf, potom si sadneme.“

V strane vraj majú v pláne zvolať snem aj skôr, ako je plánovaný v decembri. „Musíme sa dohodnúť,“ povedal.

Na otázku, či ho potešilo, že ľudia si viac želajú za premiéra Pellegriniho ako Fica, odpovedal, že čísla berie na vedomie. „Určite by malo nasledovať potvrdenie trendov. Jeden prieskum zásadné veci nerobí,“ dodal a doplnil, „aj to by však malo byť témou na diskusiu v strane.“

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Našu slobodu neohrozuje Putin ani Čína. To taký Milión chvíľok... Ivo Strejček ťal do živého

0:03 Našu slobodu neohrozuje Putin ani Čína. To taký Milión chvíľok... Ivo Strejček ťal do živého

ROZHOVOR „Našu slobodu neohrozujú komunisti, Sovietsky zväz, ruský prezident Putin alebo Čína. Našu …