VIDEO Opica? Už dlho živá nebude. Čaputová si vypočula svoje. A potom prišla rana Babišovi

15. 11. 2019 11:02

Prezidentka Zuzana Čaputová vystúpila ako hosť v relácii Inkognito vysielanej televíziou JOJ. Nič netušiace celebrity sa tu snažili so zaviazanými očami uhádnuť jej totožnosť. „Nebude to nejaká opica zo zoologickej?“ pokúšal sa jej identitu odhaliť napríklad herec a moderátor Maroš Kramár, ktorý potom celú hru uzavrel so slovami, že Česi majú Čapí hnízdo a Slováci Čaputovú. Nakoniec pribehol k prezidentke s ospravedlnením za svoje „nevhodné“ komentáre pri hádaní.

VIDEO Opica? Už dlho živá nebude. Čaputová si vypočula svoje. A potom prišla rana Babišovi
Foto: TASR
Popis: Zuzana Čaputová

Na začiatku sa hádajúci pýtali, či osoba, ktorej pravú totožnosť hádajú, je „živá bytosť“. Kramár ostatných uistil, že podľa potlesku v publiku „už dlho nebude“.

Potom hádajúci zistili, že ide o ženu. Kramár sa preto zaujímal, či je osoba aspoň nejaká zahraničná hviezda. Keď prišla záporná odpoveď, poprosil, nech mu už ani radšej nehovoria, o koho ide. Nepáčilo sa mu ani zistenie, že si s touto ženou netyká. A nevynechal ani dvojzmyselné narážky.

Následne na stôl priletela otázka, či ide o dámu zo šoubiznisu, čo moderátor relácie opäť vyvrátil. Kramár sa nato ešte viac zhrozil. „Nebude to nejaká opica zo zoologickej?“ opýtal sa herec, čo prítomných veľmi pobavilo. Čaputová sa stále snažila držať úsmev na tvári.

Potom však udrel Kramár klinec po hlavičke, keď jemu aj jeho kolegom napadlo, či nepôjde náhodou priamo o prezidentku. „Prezidentka naša milovaná. Ježiš, ja sa ospravedlňujem. Zuzanka, ak ste to vy, ja sa ospravedlňujem,“ kajal sa Kramár ešte stále so škraboškou cez oči. Nasledovali preto ďalšie a ďalšie otázky a odpovede potvrdzujúce, že skutočne ide o slovenskú hlavu štátu.

„A ja som vás aj volil. Ja som si to aj odfotil, ja mám odfotený volebný lístok,“ miernil obratom Kramár svoje vystupovanie.

Keď už Kramára moderátor prosil, nech sa radšej už nevyjadruje, nasadil tomu ešte väčšiu korunu. „Ja v jednom pražskom predstavení vždycky hovorím, že vy máte Čapí hnízdo a my máme Čaputovú,“ poznamenal herec.

O pár okamihov neskôr už došlo na úplné odhalenie, že žena, ktorej identita sa hádala, je skutočne prezidentka Zuzana Čaputová. Kramár si preto zložil masku a rovno zamieril k Čaputovej sa jej ešte znovu osobne za svoje slová ospravedlniť. „Ja sa ospravedlňujem, milujem vás,“ povedal herec a na záver pobozkal ruku prezidentke, ktorá jeho ospravedlnenie prijala s úsmevom.

Zdroj: Facebook/Televízia JOJ

autor: nab

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Polícia Trnku nekomentuje. Prezidentka si predvolala Lučanského aj Čižnára

20:00 Polícia Trnku nekomentuje. Prezidentka si predvolala Lučanského aj Čižnára

Prezidentka SR Zuzana Čaputová si pre prípad bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku predv…