VIDEO Kollár štipľavo. Za krádež cementu do basy, ale keď si oligarcha ukradne 100 miliónov, nič sa nedeje

7.11.2016 19:55

Boris Kollár v nedeľňajšej politickej relácii O 5 minút 12 naložil štandardným politikom. Tvrdí, za 25 rokov vytvorili dvojkoľajnosť: rovní a rovnejší. Podľa lídra Sme rodina, keď obyčajný človek ukradne trocha cementu, ide do basy, a keď nejaký oligarcha ukradne 100 miliónov alebo draho nakúpi CT prístroj, nič sa nedeje. Kollár prezradil aj to, čo môže pomôcť vrátiť dôveru v politikov.

VIDEO Kollár štipľavo. Za krádež cementu do basy, ale keď si oligarcha ukradne 100 miliónov, nič sa nedeje
Foto: TASR
Popis: Boris Kollár

„Dôvera sa nebuduje zakázaním horalky, prikázaním, ako má byť kto ustrojený a zakázaním transparentu. Dôvera sa buduje tým, aké zákony budeme prinášať ľuďom: či im pomôžu, či im uľahčia život, či ich dostanú z tých ťažkých problémov, v ktorých sa slovenský občan nachádza,“ uviedol Kollár.

Predseda Sme rodina diskutoval vo verejnoprávnej RTVS spoločne s Jánom Podmanickým (Smer-SD), Jaroslavom Paškom (SNS) a Eduardom Hegerom (OĽaNO) aj o schválenom novom rokovacom poriadku v NR SR, ktorý inicioval šéf parlamentu Andrej Danko. „Pokiaľ budeme naozaj v prvom rade myslieť na ľudí, na voličov a hlavne sa zodpovedať týmto ľuďom a nie sponzorom a oligarchom, potom sa dôvera môže začať budovať,“ uviedol Kollár a spomenul, že nie zákaz tričiek, ale zákony pre ľudí pomáhajú v nadobúdaní dôvery v politikov.

Zdroj: Facebook/Sme rodina (RTVS, O 5 minút 12)

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: RB

Ďalšie články z rubriky

Prichytený Kiska: Stretol sa s vedením Esetu

16:07 Prichytený Kiska: Stretol sa s vedením Esetu

O stretnutí, ktoré sa malo uskutočniť v piatok (18.10.) informoval portál cas.sk.