VIDEO Hejteri utorkového pochodu... ste užitoční idioti! Odkazuje Kollár

21. 4. 2017 15:41

Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár sa vo svojom videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti, vracia k utorkovému Veľkému protikorupčnému pochodu, ktorý zorganizovali študenti z Dubnice nad Váhom. V súvislosti s protestom sa ozývali hlasy, ktoré tvrdili, že to bude po vzore Ukrajiny krvavý slovenský Majdan alebo že účasť ľudí na proteste platí americký miliardár a filantrop maďarského pôvodu George Soros. Kollár pre týchto ľudí nenašiel pekné slovo.

VIDEO Hejteri utorkového pochodu... ste užitoční idioti! Odkazuje Kollár
Foto: Reprofoto/Facebook: Boris Kollár
Popis: Boris Kollár
reklama

„Niektorí ľudia začali aktívne bojovať proti tomuto protestu,“ hovorí na margo pochodu predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár v súvislosti s tým, že jeho organizátori k veci možno pristupovali naivne, ale snažili sa niečo spraviť. „To sú naše deti,“ uviedol a pokračuje tým, že niektorí ľudia sa postavili do roly užitočných idiotov. „Áno, nazval som ich užitoční idioti preto, lebo miesto toho, aby ich podporili, tento boj proti korupcii, tak ich začali napádať,“ tvrdí Kollár a spomína Majdan či Sorosa.

Predseda hnutia Sme rodina zároveň vyzýva všetkých, aby sa zamysleli nad tým, prečo majú nízke dôchodky a výplaty, pričom ponúka aj odpoveď. „Viete, prečo máte tak nízke výplaty a dôchodky? Lebo táto korupcia nám tu zožerie a rozkradne všetko,“ prízvukuje s tým, že aj keď dosahujeme 2/3 ekonomiky Nemecka, máme iba tretinové platy Nemcov.

Podľa jeho slov tí, ktorí od protestu ostatných odhovárali a dehonestovali jeho organizátorov, zo seba urobili iba užitočných idiotov v prospech oligarchov a Roberta Fica. „Komu tým pomohli? Len Robertovi Ficovi,“ tvrdí Kollár s tým, že ak mladým budeme hádzať polená pod nohy, nemáme budúcnosť.

Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: du
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Dzurinda: Nápad špekulovať o celoštátnom blackoute je škodlivý

18:00 Dzurinda: Nápad špekulovať o celoštátnom blackoute je škodlivý

Nápad verejne špekulovať o plošnom, celoštátnom "blackoute" považuje bývalý premiér Mikuláš Dzurinda…