VIDEO Fico prehovoril po obvinení a dal to ešte raz

6. 12. 2019 18:04

Ostré výhrady voči svojmu obvineniu z hanobenia národa, rasy a presvedčenia vyjadril Robert Fico vyjadril na sociálnej sieti a zároveň obviňuje opozíciu, že sa „priživuje na tomto mediálnom divadle“. Je presvedčený, že ho NAKA obvinila za vyjadrenie názoru.

VIDEO Fico prehovoril po obvinení a dal to ešte raz
Foto: TASR
Popis: Robert Fico
reklama

„Strana Smer – SD a ja osobne sme celý život obhajovali hodnoty a odkaz SNP a bojovali proti fašizmu a extrémizmu v našej spoločnosti,“ rozhorčuje sa predseda vládnucej strany a ako dôkaz uvádza „významný úspech nášho presvedčenia“, ktorým je 9. september ako Pamätný deň obetí holokaustu a rasového násilia.

Podľa vlastných slov ho presadil ešte ako nezaradený poslanec v roku 2001.

Robert Fico dnes (6. 12.) k statusu opäť priložil video, za ktoré ho NAKA obvinila.

Zdroj: Facebook/Robert Fico

„Preto je zarážajúce, že v obvinení, ktoré vnímam ako mediálne a vyjadrím k nemu svoj osobný názor, ma označia za extrémistu,“ ohrádza sa a nezabudne spomenúť opozíciu. „Ani sa nečudujem, že opozícia, ktorá je hodnotovo prázdna a nevie argumentovať a diskutovať o tom, ako zlepšiť životnú úroveň na Slovensku, sa priživuje na tomto mediálnom divadle,“ uzatvára Fico vo svojom statuse na sociálnej sieti.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

0:02 Sociológ: Predvolebná kampaň ohrozovala duševné zdravie. Nezúčastniť sa volieb neznamená zbaviť sa zodpovednosti za ich výsledok

ROZHOVOR Sociológ Pavel Haulík priznáva, že predvolebná kampaň bola tentoraz poriadne náročná. Na du…