VIDEO Fico k Beblavému: Choď do riti, aký si ty nový politik? Ten hneď reagoval

9. 9. 2019 10:44

Ani ja, ani Pelle, ani Raši, ani Žiga, ani Kamenický, ani Kaliňák nechodíme potetovaný a neberieme drogy ako Truban – a hovorím to úplne vážne,“ hovorí spoza rečníckeho pultu za potlesku predseda strany Smer – SD Robert Fico. Video zverejnil na svojej facebookovej stránke.

VIDEO Fico k Beblavému: Choď do riti, aký si ty nový politik? Ten hneď reagoval
Foto: TASR
Popis: Predseda strany Smer-SD R. Fico

„Ak sa bližšie pristavíme pri akomkoľvek mene spomedzi lídrov opozície, je to zlé alebo ešte horšie. A to už nehovoriac o tom, že sa cítia ako víťazi parlamentných volieb a už teraz si medzi sebou delia pozície vo vláde,“ píše Fico v statuse k videu.

„Toto je tá alternatíva pre Slovensko?“ pýta sa rečnícky Fico a berie si na paškál postupne lídrov z opozičných strán.

Zdroj: Facebook/Robert Fico

Zdôrazňuje, že smerácki straníci nepovymetali všetky politické strany, „neboli sme pravou rukou pre sociálneho netvora Kaníka a nie sme ani deti rodičov, ktorí privatizovali, ako pán Beblavý, ktorý o sebe tvrdí, že je nový politik".

„No, choď do riti, aký si ty nový politik? Bol si všade...“ hodnotí Fico Beblavého a pokračuje s Kiskom, „daňovým a pozemkovým podvodníkm, ktorý ukradol všetko, čo nie je priviazané reťazou“.

„Milión eur prelietal na lietadle na úkor daňových poplatníkov,“ tvrdí Fico vo videu.

A pokračuje, že Smer – SD nie je určite ako Matovič podozrivý z DPH podvodov alebo Kollár „podozrivý prakticky zo všetkého vrátane obchodu s drogami“, čo údajne podľa Fica potvrdil Národný bezpečnostný úrad.

Toto je podľa Fica partia ľudí s pochybným prepojením na zahraničie a firmy. „Jedna firma, ktorá podporuje opozíciu, je prepojená na zahraničné spravodajské služby,“ konštatuje predseda Smer – SD.

„A toto má byť alternatíva pre Slovensko? My sme ďaleko, ďaleko pred nimi,“ tvrdí Fico vo videu a predpovedá, že strana nielenže piatykrát voľby vyhrá, ale aj zostaví novú vládu.

Reakcia Miroslava Beblavého

Predseda strany Spolu Miroslav Beblavý na svojej facebookovej stránke hneď zdieľal video Robarta Fica a dodal k nemu svoje vyjadrenie:

„Výnimočne zdieľam video tohto pána, pretože som nenašiel lepší pedagogický materiál, aký je rozdiel medzi starou a novou politikou. Stará politika okrem nadávania a čoraz väčšej agresivity nevie Slovensku nič ponúknuť," zhodnotil invektívy poslanca Fica Beblavý.

Miroslav Beblavý Zdroj: TASR

„Pokojne ma posielajte do r..., pán Fico, chápem, že je to len výraz vášho rastúceho zúfalstva. Vy by ste už od všetkého chceli mať pokoj, len obava z nastolenia spravodlivosti vás tam drží," dodáva v statuse na sociálnej sieti Beblavý.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: AV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Pellegrini povedal na rovinu to, čo doteraz žiaden poslanec Smeru

15:59 Pellegrini povedal na rovinu to, čo doteraz žiaden poslanec Smeru

To, že poslanecký klub signalizuje, že má problém a nevie nájsť jednotný postoj k nejakej téme, je "…